Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes a srácra várnom? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes a srácra várnom? És mit tegyek közben?

Figyelt kérdés
Múlt héten buliban ismertem meg egy nagyon helyes srácot. Végig annyira aranyos volt velem, nem az a tipikus pasi, aki csak "arra" ment volna, táncoltunk, meghívott egy italra, beszélgettünk...stb. Azt mondta, találkozni szeretne velem hétvégén, de nem hívott, elmaradt a randi. Majd mikor én ráírtam, akkor mondta, hogy dolgozott, de most héten is jön buliba, ott találkozunk. Ez a buli tegnap volt, el is jött, odajött hozzám. Táncoltunk, majd kimentünk a kocsiba inni kettesben. Nagyon jól elvoltunk, nagyon kedves volt, közben csókolóztunk, isteni volt az egész. Megint felhozta, hogy lejönne ide, ahol én lakok, és találkozzunk. De attól tartok, abból megint nem lesz sokminden, mint múlt héten. :S Csak várjam, hátha keres? Vagy említsem meg neki én a randit? Mit tegyek, ha nem keres meg vele? Felejtsem el, és ne szóljak neki, hogy bánt a dolog? Szerintetek?
2010. okt. 28. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha olyan jó pasi, akkor ne keresd. Ha keresed, akkor oda a vadászat élménye részéről.
2010. okt. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Mindennap felteszem magamnak azt a kérdést hogy miéééért ? mikor fogják már a nők megtanulni hogyha egy srác el akart volna hívni randizni, már rég megtette volna. ha komolyan érdekelnéd, rég megkeresett volna. nyílván buliba táncoltatok, dugni akart ennyi. az nem jelenti rögtön azt hogy randizni akar :D a srácok annyit kamuznak amennyit nem szégyellenek :D
2010. okt. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A másodiknak igaza van, csak idő kell hogy ezt minden nő megértse.
2010. okt. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!