Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van rá esélyem, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esélyem, hogy valaki össze jöjjön velem ezek alapján?

Figyelt kérdés
Nem szeretek bulizni járni, még nem is voltam. Elsős korom óta zongorázom, és azt szeretem is. Életemben egyszer ittam alkoholt, akkor se nagyon tetszett. Nem szoktam magam sminkelni. Soha nem tudnék a barátomnak hazudni, de ezt el várom tőle is. Szeretek ide-oda utazgatni, kicsit nosztalgiázni stb. Röviden ennyi. 15/L
2011. jan. 20. 14:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
Ühüm.
2011. jan. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Ez alapján simán
2011. jan. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
Túl kevés az infó.
2011. jan. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
persze!
2011. jan. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
van! ezek közül semelyik se kizáró ok és maradj is ilyen és legyél büszke rá! remélem találsz magadnak egy barátot! :)
2011. jan. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
ááá nem bírom a szokásos duma igen baj változz meg vegyél fel űrhajó ruhát egykis smink és lődd fel magad az űrbe utazol is meg bulizol és közben kortyolj nagyokat a hubis üvegedből én ezt tanácsolom nekem bevált
2011. jan. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek bulizni, sosem voltam, nem iszok egyáltalán alkoholt, imádom a természetet, az az életem, maradi, régi felfogású vagyok, nekem a házasság szent, és a páromtól is ezt várom el. Több fiú értékeli ezt, biztos téged is sokan szeretni fognak. Mögöttem 9évnyi kapcsolat áll, mindez 2 fiúval, a mostanival egy éve vagyok együtt, nagyon szereti bennem ezeket. 24N
2011. jan. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%

Még jó, hogy 15 évesen nem voltál még bulizni. Ez helyes dolog!

A másik, hogy hiába csorgatják a pasik a neten meg az újságokban a kiélt-mindenkirakó-szexynek mondott csajokra a nyálukat, barátnőnek, feleségnek, anyának (majd) azt a nőt választják aki minél tisztességesebb. Persze azért nem árt, ha van benned kis játékosság, huncutság, de itt most nem is erről van szó.

Nincs veled gond, de ha még nem jön pasi nem kell kétségbe esni, nem azért nem jön, mert ilyan vagy. :)

2011. jan. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Diego93 válasza:

Én szívesen megismernélek. :)


17/F

2011. jan. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Tipp: A fiúk nem az ilyen adatok alapján döntenek
2011. jan. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!