Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van rá esélyem, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esélyem, hogy valaki össze jöjjön velem ezek alapján?

Figyelt kérdés
Nem szeretek bulizni járni, még nem is voltam. Elsős korom óta zongorázom, és azt szeretem is. Életemben egyszer ittam alkoholt, akkor se nagyon tetszett. Nem szoktam magam sminkelni. Soha nem tudnék a barátomnak hazudni, de ezt el várom tőle is. Szeretek ide-oda utazgatni, kicsit nosztalgiázni stb. Röviden ennyi. 15/L
2011. jan. 20. 14:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
15:10 te lány vagy?
2011. jan. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

pár gondolat:

1) 15 évesen még csak gyerek vagy, nem kell megijedni.

Bőven ráérsz még

2) a sok csini-bini diszkólotyó aki folyamatosan csak bulizik, nem lát ki a festék alól és minden egyes szombat reggel WC-be lógó fejjel köszönti a felkelő napot... na azok csak f@sztarisznyák, semmi több. Maradj csak nyugodtan amilyen vagy. DE!!!

Fontos hogy NE légy unalmas. pl.: Társalgás szintjén legyél nagyon-nagyon érdekes. És az ágyban nem létezHET unalom... majd erre (remélhetően) csak 1-2 év múlva kell gondolnod.

A fiúkat illetően pedig: ha a műmájer Bömössel rajoló menő-manók jönnek be akkor van egy jókora problémád. Mert azok megdughatnak és meg is dugnak mindent ami nem fut náluk gyorsabban. Ha az őszinteséget és az ehhez hasonló erényeket preferálod akkor légy teljesen vak, és semmiképp ne dőlj be szappanoperákból lopott közhelyeket daráló önjelölt Don Juanoknak.

2011. jan. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Lazán. Teljesen normális értékrended van. :) 18F
2011. jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én nem, ezek alapján unalmas vagy :D miaz hogy nem jársz bulizni egyáltalán ?:D szerintem az cinkes .. hogy alkoholt nem iszol az még belefér , legalább több marad nekem
2011. jan. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

blablabla


ha szép vagy nincs gond, ennyi, a többi süket duma, lehetsz te Lady Gaga táncosa is ha ronda vagy senkinek nem kellesz

2011. jan. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Normális. Nagyjából én is ilyen vagyok, 16 éves csaj vagyyok és még én sem voltam diszkóban, de azért néha kihúzom a szemem. Hidd el a fiúk nagy tobbségének csak az olyan lányok kellenek, akik riban.....kodnak, de csak azért,h. ágybe vigyék oket, de ha igazán szerelmesek, akkor ezek a lányok nem kellenek nekik. Maradj ilyen, mint amilyen vagy, mert lehet, hogy késobben is, de rád is rád talál az igaz szerelem
2011. jan. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

persze egy kockának még te lehetsz a nagy szerelme...

elégé unalmas vagy a leírtak alapján és valószínű, hogy unalmas pasit tudsz max találni...

2011. jan. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
De jó lenne ha lenne némi zenei tehetségem. :) De amúgy szimpi vagy ez alapján, csak kicsit fiatal hozzám. 23 éves vagyok.
2011. jan. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!