Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit kell még várnom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kell még várnom, hogy jöjjön valaki?

Figyelt kérdés

Nincs semmilyen fiú a közelemben aki tetszene, vagy ha mégis, akkor barátnője van. Mindenkinek van körülöttem valakije, nekem meg már mindegy lenne, csak egy kicsit legyen normális, hogy jól érezzem magam vele, és ha nem akar tőlem semmit, csak dgjon meg és hagyjon ott, de még ilyen sincs. Mit csináljak?


23/l


23/L


2011. okt. 18. 23:01
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 00:10


Inkább igen. Mondj igent! :)

2011. okt. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
azt vettem észre, ha benne van a kérdésemben a du'gás szó, akkor mindenki ismerkedni szeretne
2011. okt. 19. 00:18
 33/43 A kérdező kommentje:
fényképes önéletrajzokat küldjetek
2011. okt. 19. 00:19
 34/43 anonim ***** válasza:
Azért akarnak ennyien ismerkedni veled, mert sok itt az önbizalom hiányos félénk fiú és ha már máshol nem, akkor úgy gondolják itt sikerül:D Engem nem érdekel, hogy kiírtad a dugás szót. Szóval 10/8. Akkor biztos tényleg jó csaj lehetsz. Mondjuk egy képet továbbra is szívesen látnék rólad, de megértem, hogy nem küldesz. Én se küldözgetnék idegeneknek képet magamról. És a belsőd is rendben van? Hogy érzed?
2011. okt. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
22F, ez lemaradt:D
2011. okt. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
egyszerű. Túl nagyok az igényeid, hiába azt írod itt, hogy csak normálisan el tudj vele beszélgetni, de közbe legalább egy Brad Pitt, akire azt mondanád, hogy talán. Vagy lehet, hogy még ő se jönne be. Szóval nem akarlak megbántani, de ha normális vagy, akkor ezt nem veszed sértésnek, hanem segítségnek inkább. Szóval tisztázd magadban mi a fontos. Remélem segíthettem.
2011. okt. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

Érezhető a stílusodon némi felsőbbrendűség. Természetesen azzal fogsz védekezni, hogy nem ismerkedsz sz@r alakokkal, ami teljesen elfogadható és senki se kívánta, azonban konkrétan én sem kezdenék veled szívesen, már amit írsz az taszít némileg. A hasonlataid, a keserűséged, a savanyú hozzáállásod. Ez valószínűleg a férfiak egy jó részét taszítja és csak azok közelednek hozzád akik nem felelnek neked meg.


A kérdésed is egyértelműen ebbe az irányba mutat, olvasd el, kérdezel valamit, mit vársz erre? Nincs válasz, 1 hét, 1 hónap, 1 év? Nyilván csak költői volt. Ugyanakkor amikor valaki kedvesen áll hozzád akkor elutasító vagy. Tehát nem igazán értem mit szeretnél. Talán csak egy jót panaszkodni? Vagy beszélgetni? Arra végül is teljesen elég volt ez a kérdés. Más értelme nem volt.


Nem sértegetni akarlak, csak elmondom, milyen érzéseim vannak végigolvasva ezt a kérdést, a kommentjeidet és a rá adott válaszokat.


Azt kell, hogy mondjam a srác helyébe én még meg is sértődtem volna aki ismerkedni akart veled és leírtad, hogy itt nem ismerkedsz, mert olyan mint a nyilvános wc-ben.


Mond csak, egy nyilvános wc-ben kérdeznél idegen embereket arról, hogy "meddig kell még várnod, hogy jöjjön valaki?"


Itt is ugyan azok az emberek vannak akikkel élőben találkozhat(nál). De persze nem erőszak a disznótor, keresgélj csak a környezetedben, biztos sok szimpatikus fiatalemberrel találkozol.


Nekem ez a véleményem és tényleg nem sértegetni akarlak, ha elgondolkozol a szavaimon és nem rögtön csípőből leugatsz, akkor már megérte.

2011. okt. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Velem lehet ismerkedni. Nem volt még kapcsolatom és nagyon szeretnék már. :)


20/l

VP megye

2011. okt. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Én csak azon rögök ahogy a sok nyálcsorgató bohóc itt toporog... ha legalább képet rakott volna fel magáról istenem.

Miért vagytok ennyire szánalmasak ?


Te pedig kérdező, 10/8 ? akkor max. lehetsz egy 5os de tök mind1 mert mindenki tetszik valakinek.

Ne itt kérdezgess baromságokat a nyilvános wc-ben sötétben, hanem menny el kiöltözve emberek közé mondjuk buliba aztán hagyjad érvényesülni az emberkéket.

Ha tényleg beéred egy dugással akkor nem tök mind1 amúgy hogy mennyi esze van a fószernak ?

Amikor egy-éjszakás korszakomat éltem engem sem a lányok iqja fogott meg... meglepően.

Komoly kapcsolat pedig bármiből lehet, engem a jelenlegi barátnőm lehányt egy bulin, aztán ment minden magától.


27F

2011. okt. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
hogy meddig? ki tudja! mindenesetre jobb ha nem gondolsz rá, hidd el! 23 éves vagy szóval vagy dolgozol vagy tanulsz, tehát kézenfekvő hogy dolgozz illetve tanulj többet valamint kezdj el sportolni és ne foglalkozz ilyen dolgokkal. le kell szarni! idővel elmúlik.
2011. okt. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!