Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit kell még várnom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kell még várnom, hogy jöjjön valaki?

Figyelt kérdés

Nincs semmilyen fiú a közelemben aki tetszene, vagy ha mégis, akkor barátnője van. Mindenkinek van körülöttem valakije, nekem meg már mindegy lenne, csak egy kicsit legyen normális, hogy jól érezzem magam vele, és ha nem akar tőlem semmit, csak dgjon meg és hagyjon ott, de még ilyen sincs. Mit csináljak?


23/l


23/L


2011. okt. 18. 23:01
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
jóképű, de tutyimutyi, félős, férfiatlan
2011. okt. 18. 23:24
 22/43 anonim ***** válasza:
Ha ez jól esik neked, akkor küldj egy képet privátban és megmondom, hogy mennyire tetszel:) 22F
2011. okt. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
köszi, sajnos nem küldözgetek magamról képeket
2011. okt. 18. 23:28
 24/43 anonim ***** válasza:

Nézd, ha ez vigasztal akkor szivesen elhitetem Veled mennyire jó Nö vagy, majd megduglak, otthagylak, megdugom a legjobb barátnöd, hugod, növéred, anyukád... úgyis elegem van már az illemtudó jófiú szerepéböl.


Amúgy szerintem ne csinálj semmit, csak várj és járj nyitott szemmel, majd befut valaki.

Én sem találom egyszerüen azt a Nöt, akivel tényleg jól érezném magam és szeretni tudnám, ezért most inkább a munkára/karrierre koncentrálok.


22/F

2011. okt. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járunk


Én vagyok az a fiú, aki már egy ölelésnek is nagyon tudna örülni, ha olyan lánytól kapná, akihez tud külsőleg-belsőleg vonzódni.


Sajnos nekem eddig nem volt szerencsém párkapcsolat terén, sőt sosem volt szerencsém nyugodtan mondhatom.


Ha találok valakit, akivel kölcsönösen vonzódunk egymáshoz, tuti, hogy vagy az ország másik végében él vagy rá két napra beleszeret egy tök ismeretlen fickóba.


A közeli lány ismerőseimről nem is beszélnék, alap, hogy mind foglalt természetesen.


Nem csoda, hisz külsőre-belső igazán értékes lányokról van szó.


Aki ma már nem terem minden fán.


21/F

2011. okt. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

"nem nehéz, jól nézek ki, "


Most nem akarok kötekedni, de messziről jött ember azt mond, amit akar. Szerintem te nem nézel ki jól és csak önbizalom tuningolás miatt tetted fel ezt a kérdést. Ha olyan jól néznél ki, akkor találnál magadhoz illő fiút. Vagy a belsőddel nincs rendben valami.

2011. okt. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

Nem értem mit akart megkérdezni, azt mondod szép vagy, azt mondod nagyon vágysz már valakire, de látom aki itt ismerkedni akar veled azt lepattintod. Ülsz egy helyben és egyszer csak odasétál hozzád álmaid pasija?


Sokáig kell várnod ha így folytatod.

2011. okt. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:

Hát tuningoltátok az önbizalmamat rendesen.

Ha megvan a fiú, akinek nincs barátnője és tetszik, azt általában föl tudom szedni, de nincs a közelemben ilyen. Csak ezért írtam, hogy jól nézek ki. Nem vagyok 10 pontos csaj, egy jó 8-as szerintem.

2011. okt. 19. 00:07
 29/43 A kérdező kommentje:
Itt ismerkedni olyan, mint egy nyilvános wc-ben, sötétben.
2011. okt. 19. 00:09
 30/43 A kérdező kommentje:
inkább nem
2011. okt. 19. 00:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!