Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Merrefelé találok alkoholt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merrefelé találok alkoholt nem fogyaszó lányokat?

Figyelt kérdés

Vagy legalább olyanokat, akik egyrészt minimális alkoholt fogyasztanak (berúgásról szó se lehet), másrészt nem a házipálinka a kedvenc italuk. A disszidáláson is gondolkoztam, úgyse szeretem ezt az országot és semmi nem köt ide.


Én pl. nem iszom, csak ha a kezembe nyomják (akkor is visszapasszolom, nem csípem az alkohol ízét), a részegeket undorítónak tartom és gyűlölöm az alkoholfüggők minden fajtáját. Ha valami nem tetszik, akkor hibáztassátok az alkoholista nagymamámat aki felnevelt (szerencsére meghalt) és a magyar társadalmat, amelyik természetesnek tartja a mértéktelen alkoholfogyaztást és a részegséget.


20/f


2011. jan. 2. 00:40
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
van íze az alkoholnak!! a torkod amin legurul annak nincsen ízlelője! nyald meg és megkostólod milyen!!:S
2011. jan. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
68-as bocsi, de az ilyen kulturálatlan hozzászólással teljesen lejáratod magad,totál hiteltelen, amit mondasz,de nyugodtan,ha neked ez jó.
2011. jan. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Nah ezen az oldalon is sok gyökér van...

Én nem b@szogattam senkit csak mondtam az igazságot. Komolyan, ez olyan fárasztó most mindent még 2x le kéne írjak h megértsétek h mit akartam mobdani, szal inkább nem...

2011. jan. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám ,hogy az alkohol rossz dolog,ha mértékkel fogyasztják.

Természetesen akik agresszivek lesznek tőle,velük józanul sem barátkozom,akit szeretek,azt pedig részegen is szeretem.

2011. jan. 2. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
Én 22 éves lány vagyok de biztosan nem járnék olyannal aki nem iszik, az eleve gyanús. (Nem, nem vagyok alkoholista, nem szoktam berúgni, de pár pohár bor igenis jól esik.)
2011. jan. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 a_maestro_főnök ***** válasza:

a sok antialkesz:D:D

ne igyatok 96 főleg ne 100%os alkoholt, mert az nagyon sulyosan károsítja a szerveket, a keringést, nem emberi fogyasztásra vannak kitalálva. az alkoholtartalmú italok izét pedig a nem az alkohol adja, hanem pl. sör esetében a komló, egyéb hozzáadott izesítők, a mamám pl. rendszeresen főzött a 2. világháború alatt és után is sört, mindig azt mondja hogy sose volt olyan jó ize mint amit árultak, mert hiányzott belőle egy izesítő.

mamámé nagy alkeszok, meg apu is szereti az alkoholos italokat, de én képtelen vagyok ránézni, soha nem ittam még a félpohár pezsgőn kívűl mást, részeg meg főleg nem voltam. csak hogy legyen már ey ilyen komment is. :)

2011. jan. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!