Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Merrefelé találok alkoholt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merrefelé találok alkoholt nem fogyaszó lányokat?

Figyelt kérdés

Vagy legalább olyanokat, akik egyrészt minimális alkoholt fogyasztanak (berúgásról szó se lehet), másrészt nem a házipálinka a kedvenc italuk. A disszidáláson is gondolkoztam, úgyse szeretem ezt az országot és semmi nem köt ide.


Én pl. nem iszom, csak ha a kezembe nyomják (akkor is visszapasszolom, nem csípem az alkohol ízét), a részegeket undorítónak tartom és gyűlölöm az alkoholfüggők minden fajtáját. Ha valami nem tetszik, akkor hibáztassátok az alkoholista nagymamámat aki felnevelt (szerencsére meghalt) és a magyar társadalmat, amelyik természetesnek tartja a mértéktelen alkoholfogyaztást és a részegséget.


20/f


2011. jan. 2. 00:40
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
az újévi bulin 1 bambuszt ittam meg :)
2011. jan. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
72%

Én például nem iszok egyáltalán alkoholt,én is hasonló okokból,mint te!

21/l

2011. jan. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:

Már bocs, de az alkoholnak mióta van íze?

Nah mindegy. Nem tom, mo.-on télleg nem sok van, de azért vannak.

Am disszidálás jó ötlet, bár annak ennél komolyabb okai is vannak...

2011. jan. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Azért egy kicsit mérlegelhetnél. Elhiszem, hogy nem volt kellemes gyerekkorod, de ettől még a minőségi italok mértékkel fogyasztva egészségesek. A gyomorbántalmakra egy feles Unicum gyógyír, megfázásra a pálinka, fogfájásra a rum, és nagyon sok betegséget megelőz, ha vacsora után valaki bort fogyaszt. A sör tele van B-vitaminnal, régen életeket mentett. Az alkoholfogyasztás egy kultúra és lehet normálisan űzni. Nekem semmi gondom vele, ameddig valaki nem alkoholfüggő. A kábítószereseket utálom.
2011. jan. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
én szeretem, de mértékkel.. tehát 1-2 csokilikőr még nem a világ vége, szeretem az édes izeket.. de a részegektől én is undorodom.. ez a tegnapi buli utáni kiábrándulás??? kérdező..
2011. jan. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
én egy kortyot sem iszom, nagyon nem szeretem az alkoholt, meg a cigit sem. 16/L
2011. jan. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Az evangéliumi testvér gyülekezetben, vagy a baptistáknál.
2011. jan. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

"Már bocs, de az alkoholnak mióta van íze?"

Húúúúúú, hát hol is kezdjem, mindennek van íze kívétel a víz! de azt is víz ízünek nevezik. Nem tudom jártál biosz órára vagy a kocsmába a haverokkal voltál? Az hogy lehuzod a töményt attól ég van íze, és a sörnek milyen íze van? az is alkohol:) húúú, jót nevettem most rajtadXD lány vagy igaz? egy férfi nem mond ilyet, remélemXD

2011. jan. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
44%
Egyszerűen az alkoholfogyasztás az egy szükséges és jó dolog. Anélkül nem lehet bulizni, szal sajnállak. Viszont van jó hírem is, van sok antialkesz csaj az országban.
2011. jan. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
44%
Vagy leány vagy, vagy transzvesztita férfi.
2011. jan. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!