Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan és merrefelé ismerkedje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és merrefelé ismerkedjek lányokkal?

Figyelt kérdés

Sajnos a környékemen nem sok értelmes ember lakik. Néha túl intelektuális vagyok hozzájuk képest. Buliba ritkán járok, itt Nógrád megyében nem sok értelmes hely van. Budapestre járok fel tanulni, de sajnos nem sikerült munkához juttnom, így nem tudok kauciót fizetni, hogy albérletbe menyjek, a koleszoktól tartózkodom. Interneten is próbálkoztam, de sajnos sok kamus profilt találtam. Fősulin meg alig van.

Szinte bármilyen megoldás jó lenne, már a szépségről is teljesen lemondtam.


20/F


2011. aug. 20. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy bármilyen? Hülye vagy? Majd úgyis fogsz találni. Menj koleszba, végezd el a sulit, és ott úgy is lesz értelmes, helyes lány. :) Sok sikert. Internetet mellőzd.
2011. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ajanixD válasza:
oda mész és meg kérded baszunk:D
2011. aug. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pedig a koli az jóó.. sok emberrel meg tudsz ismerkedni(köztük lányokkal is) és simán felszedhetsz ott 1 csajt.. 21f
2011. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!