Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Merrefelé találok alkoholt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merrefelé találok alkoholt nem fogyaszó lányokat?

Figyelt kérdés

Vagy legalább olyanokat, akik egyrészt minimális alkoholt fogyasztanak (berúgásról szó se lehet), másrészt nem a házipálinka a kedvenc italuk. A disszidáláson is gondolkoztam, úgyse szeretem ezt az országot és semmi nem köt ide.


Én pl. nem iszom, csak ha a kezembe nyomják (akkor is visszapasszolom, nem csípem az alkohol ízét), a részegeket undorítónak tartom és gyűlölöm az alkoholfüggők minden fajtáját. Ha valami nem tetszik, akkor hibáztassátok az alkoholista nagymamámat aki felnevelt (szerencsére meghalt) és a magyar társadalmat, amelyik természetesnek tartja a mértéktelen alkoholfogyaztást és a részegséget.


20/f


2011. jan. 2. 00:40
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
47%
Először is fiú vagyok, másodszor is voltam biosz órákon, harmadszor is járok kocsmába, negyedszer is k*rvrára nincs íze az alkoholnak, és a víznek se, és még sok más dolognak és a sörnek, vagy bármilyen egyéb szeszes italnak nem az alkohol adja az ízét, hanem a benne lévő egyéb szerves anyagok... Kostóltál már 96%-os alkoholt? Hidd el h nincs íze.
2011. jan. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
00:55 egy lány nem mond ilyet, ha azt mondanám csak a férfiak ilyen h.lyék, akkor megsértődnél... -.-
2011. jan. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy alkohol nélkül nem lehet bulizni?! Azért, mert te még nem próbáltad... Attól még nem lehet.

Én sem iszom, és nem azért mert a mindenféle elveim tiltják, hanem mert nem szeretem. Édesszájú vagyok, nem az én szájízemnek való az alkohol. Vagyis csak nagyon kevés félét szeretek... Azokat is csak kisebb mennyiségben fogyasztom, és nem azért, mert különben beütne (bár nyilván beütne...), hanem mert annyira azért egyik se finom, hogy többet igyak belőle.

És nulla alkohollal is tudok úgy bulizni, mint mások...

22L

2011. jan. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Mi férfiak elismerjük, hogy hülyék vagyunk.

Nem hallottál arról a könyvről:

Minden férfi őrült.

Na, ezt egy férfi írta.

2011. jan. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
lehet bulizni alkohol nélkül is, de sztem 1-2 pohárral nem árt meg..
2011. jan. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

01:07 jó neked

01:08 hát jó

2011. jan. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
22%
Hát figyelj, fiatalabb koromban én is alkohol nélkül buliztam, de hamar rájöttem h azzal jobb. Am csajoknál nem gáz ha nem isznak, ellentétbe a pasiknál.
2011. jan. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

én pl ilyen vagyok, mértékkel iszok alkoholt, nem pedig a padlóig :D

amúgy meg szerintem sokan így vannak vele, mint te kedves kérdező, hogy nemmindenki szereti ha egy lány mondjuk a földön fekszik, és olyanokat csinál hogy csak na.. esetleg 9hónap után csak néz hogy hát ez meg?! :D

amúgy ismerősök ismerősei, vagy iskola/egyetem/munkahely. soksikert!

17/L

2011. jan. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
a pasiknál se gáz, ha nem isznak.. nekem pl. total undoritó tud lenni, ha vki sörszagú.. vagy ha leitta magát.. de mondjuk, ha szolidan leülünk borozni, likőrözni, konyakozni, az elegáns..
2011. jan. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Én szeretem a piát.

Régen 2 perc alatt megoldottam 3 fokú egyenlet kiszámítását 3 perc alatt, most neki sem merek fogni, pedig csak 5 éve ázok az alkoholban.

2011. jan. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!