Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Merrefelé találok rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merrefelé találok rendes lányokat Budapesten?

Figyelt kérdés

Buliba nem nagyon járok, meg különben sem bírom az alkoholt és a cigifüstöt, a részegeket gyűlölöm.

Ahol régebben éltem (Nógrád megye) ott vagy ittak, mint a hal (de nem vizet), vagy cigiztek, vagy full ostobák, vagy túl anyagiasak, de általában ezek keveréke. Amelyik nem ilyen, az meg vagy túl visszahúzódó (én is az vagyok), vagy anyuci irányítgatta. Gyakran szekáltak még az ateizmusom miatt, hogy én milyen erkölcstelen vagyok (lehetőleg ateistát keresnék). Meg valami miatt nem bírom a festett hajat, de nagyon (általában nem önmagukat adták, vagy nagyon megjátszották magukat, amúgyis a szőke hajszínhez a sok, vékony hajszálakból álló haj illik).


19/f, bár januárban 20 leszek


2010. dec. 10. 14:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én 1et tudok Bp-en , de ő már foglalt :)
2010. dec. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Rákóczi tér
2010. dec. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
14:48 EZ ez EZ. Nálam találnál egyet, de nem adom.
2010. dec. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
VIII. ker
2010. dec. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Gondoltál már arra, hogy nem a lányokban, hanem benned van hiba? Most te komolyan, arra vársz, hogy van olyan lány, aki minden tökéletes feltételednek megfelel? Szerintem neked egy istennőben is lenne hiba...


Az elvárásokkal nincs gond, de azért a lécet olyan szinten tartsd, hogy legyen legalább egy olyan lány ezen a golyóbison, aki megfelel :)

2010. dec. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
www.piroslampa.net
2010. dec. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

aki nem visszahúzódó és nem anyuci irányítgatja, azok általában eljárnak bulizni, de vmilyen társasággal szórakozni biztosan. te jársz vhova bármit is csinálni a sulin/melon kívül? ez sem utolsó szempont, ha csak otthon ülsz nehezen fogsz ismerkedni. max a neten..

amúgy meg ivás és ivás között is óriási különbségek vannak. de az ilyen Miss Jókislányok amilyet te itt leírtál kb 99%a visszahúzódó vagy anyucikislánya.

2010. dec. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Itt ül épp a gépem elött és erre a kérdésre válaszol! XD
2010. dec. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mi baj egy visszahúzódó lánnyal hisz ő is tud érdekes lenni !
2010. dec. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Járj el sportolni, falat mászni, vagy mittomén...ott biztos van olyan lány, aki nem visszahúzódó és nem is cigizik.

Amúgy az én barátom se bulizik, én viszont szoktam. Sztem ebben semmi gáz nincsen. Persze attól függ, hogy ki mit ért bulizás alatt...

2010. dec. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!