Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Merrefelé találok rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merrefelé találok rendes lányokat Budapesten?

Figyelt kérdés

Buliba nem nagyon járok, meg különben sem bírom az alkoholt és a cigifüstöt, a részegeket gyűlölöm.

Ahol régebben éltem (Nógrád megye) ott vagy ittak, mint a hal (de nem vizet), vagy cigiztek, vagy full ostobák, vagy túl anyagiasak, de általában ezek keveréke. Amelyik nem ilyen, az meg vagy túl visszahúzódó (én is az vagyok), vagy anyuci irányítgatta. Gyakran szekáltak még az ateizmusom miatt, hogy én milyen erkölcstelen vagyok (lehetőleg ateistát keresnék). Meg valami miatt nem bírom a festett hajat, de nagyon (általában nem önmagukat adták, vagy nagyon megjátszották magukat, amúgyis a szőke hajszínhez a sok, vékony hajszálakból álló haj illik).


19/f, bár januárban 20 leszek


2010. dec. 10. 14:44
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

15:17:

Mert csak néznénk egymást kábé. Az ellentétek vonzzák egymást, de nem kell túlzásba vinni (mint az apám), meg némi hasonlóság sem árt.

2010. dec. 10. 16:19
 12/17 A kérdező kommentje:

14:57

Rendben, összejövök a legelső láncdohányos, félalkoholista, baromi anyagias, ostoba, tivornyázó plázacicával a te kedvedért. Sőt, direkt mosdatlant, foghíjasat keresek. :P

2010. dec. 10. 16:22
 13/17 anonim ***** válasza:

Nalátod, ez a te bajod. Felemeled az egekbe az elvárásaidat, de ha valaki megkérdezi, hogy biztos jó ez így, akkor meg leszólod, aztán kezded az idióta ironizálást...


Hallottál már az átmenetekről? Az, hogy valaki nem olyan, mint amit leírtál (és mint amilyet még fejben elgondolsz) az még közel sem jelenti azt, hogy egy foghíjas mosdatlan láncdohányos... De ha neked igen, akkor hajrá. Csak ne csodálkozz, ha 40 évesen is csak nézelődsz a világba.


Pl én a magam részéről nem hiszek semmiféle természetfelettibe. A barátnőm meg erősen ezotériás. Nálad ez már kizáró ok, mi három éve boldogok vagyunk együtt.


Saját véleményem szerint neked az a bajod, hogy idegesítő alak vagy (gyanítom ezért szekáltak az ateizmusod miatt is) én sem vagyok hívő, mégsem basztat érte senki, mert tudom, mikor lehet kulturáltan véleményt nyilvánítani, és mikor kell befogni a számat. Amint nézem, te ezt sem ismered.


Lépj ki a világba, érdeklődj, legyél kíváncsi másra is. A kapcsolat sem arról fog szólni, hogy a csaj tükörfényesre nyalja a hátsódat, amiért olyan isteni pasival lehet, mint te. Bizony, néha hisztis lesz, amikor csendben meg kell várni, hogy kiadja magából, néha olyan tesz, ami neked nem tetszik, de erről szól egy kapcsolat: kompromisszum. És ez nem azt jelenti, hogy az utolsó drogos árokba fetrengő valakit kell felszedni, hanem bizonyos dolgokat megtartani, bizonyosokból pedig engedni. Cserébe magaddal is így kell tenni. A csajnak is lesznek elvárásai, ahol bizony lesznek dolgok, ahol engedned kell. Erről szól az élet...

2010. dec. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

15:05

A legtöbb buli általában átcsap "ki tud előbb lerészegedni" versenybe, ezért ritkán járok el otthonról. Nógrád megyében rosszabb volt a helyzet, egy koncerten nem kellet füstgép, mert rajtam és a bátyámon kívül mindenki cigizett, a fél társaság már részegen érkezett. Pesten valamivel jobb a helyzet feltéve, ha nem egy amatőr zenekar koncertjén vagyok. Diszkóba nem járok, nem csípem az ottani alakokat (meg a zenét se). Házibuliban meg rég voltam, talán Pesten nem olyan rossz a helyzet, de nógrád megyében tényleg csak arról szóltak, hogy az emberek vedelték az olcsó szeszt... Meg eléggé csendes vagyok társaságban.

Alapból az ivással nincs bajom, amíg az illető nem részegedik le egy társas összejövetelen se (gyakran ezek valójában visszahúzódó alakok ezek, azért kell az ital) meg nem egy szeszesital van a kedvenc italai között.

2010. dec. 10. 16:33
 15/17 A kérdező kommentje:

16:32

Nem egy ismerősöm csodálkozott azon, hogy miért nincs társam. Annyi, hogy érzelmekben néha nagyon szélsőséges vagyok, ami néha eléggé negatív véleményezésbe csap át, nemritkán sokak által tisztelt dolgokat kritizálok eléggé csúnyán, mint a vallás (de főképp a másik hitének nem elfogadása idegesít, meg a végtelen konzervativizmus), bizonyos világmárkák és az alkohol. Mondjuk nem egy haverom van, aki iszik meg dohányzik, de nehogy már velem csókolózzon egy lány cigis lehelettel vagy akarjon velem megitatni mindenféle piát, mert utálom az alkohol izét, ráadásul szédülök tőle meg minden bajom van. Sőt, nem fogok a kedvéért megtérni vagy a gyermekeimet vallásosan nevelni, ez utóbbi legyen az ő döntésük. Fogadjon el így. Egy csomó másik dologról le tudok mondani.

2010. dec. 10. 16:47
 16/17 anonim ***** válasza:

1505ös vagyok. igaz h pesti vagyok, de buliztam már eleget vidéken is, elég sokat járok szóval meg kell cáfolnom amiket írsz, hogy átmegy ki tud előbb lerészegedni-versenybe meg ilyenek. persze minden buliban vannak részegek, hol nincsenek, az utcán is vannak, de mindenhol van olyan is aki nem iszik, vagy csak keveset.

nah meg buliból is annyi féle van, h megszámlálhatatlan. és a disco-kat sem lehet egy kapa alá venni. ha csak a pesti szórakozóhelyekből indulsz ki, ott is 1000féle van, ahol mindegyikben más a szórakozóközönség összetétele, így az viselkedés és az egésznek az összhangja is. nem kellene ennyire vaskalaposan kizárni az ilyen dolgokat, és ismeretlenül leírni mindenkit aki ilyen helyekre jár.

2010. dec. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ha ez az álláspontod, miszerint ilyen, nem fontos dolgokból (pl a vallás, hiába nem hiszed, ilyen) nem engedsz, akkor eléggé nagy a lehetősége, hogy egyedül maradsz. Persze, lehet nem, ezt kívánom, de szerintem változtass az élethez való hozzáállásodon.


Az, hogy nem akarsz cigis társat, és alkoholistát, érthető, de pl a festett haj, vagy a vallásosság, de akár a visszahúzódó jellem miatt kizárás szerintem hülyeség. Persze nem vagyunk egyformák. Mondjuk nekem van barátnőm, neked meg nincs. De ettől függetlenül lehet, neked van igazad.

2010. dec. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!