Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fel lehet oldódni úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel lehet oldódni úgy hogy nem iszom alkoholt?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok feloldódni mikor ismerkedhetnék. Rajtam van valami szociális nyomás vagy nem tudom, feszült vagyok és hülyeségek futnak át az agyamon. Már egy ideje leszoktam a piáról. Lehet hogy az miatt van?
2011. júl. 5. 00:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem amiatt, én sosem ittam és mégis rosszul érzem magam társaságban. Egyszerűen ilyen a természeted. Nem mindenki lehet természetesen laza.
2011. júl. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ha iszol az nem baj de az jobb ha a csajt itatod le , ha nem szeretsz inni ott vannak a drogok is akkor pia szagod se lesz
2011. júl. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem akarok ilyen dolgokhoz nyúlni
2011. júl. 5. 00:53
 4/16 anonim ***** válasza:
Igyál macskagyökér, citromfű, levendula vagy szúrós gyöngyajak teát. Még ezek feszültségoldók. Szerintem az lenne a legjobb ha sportolnál vagy meditálnál, ezek hosszútávon sokat segítenek.
2011. júl. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én 20/L vagyok.

Én kávét szoktam inni. Tudom kicsit bután hangzik, de vizsgaidőszakban ugye kávé kávéval megy és az annyira felpörget, hogy nem bírok megülni a fenekemen. Ezért a koleszba mindig megyek valahova beszélgetni, sokkal magabiztosabb vagyok :)

Jaaaj ez rettentő furán hangzik így leírva :))

2011. júl. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Funktasztikus ***** válasza:
Igen egy kád savban:P
2011. júl. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
kávét nem szoktam inni még vizsgaidőszakban sem, kösz a válaszokat, majd kitalálok valamit
2011. júl. 5. 19:25
 8/16 monsta610 válasza:
0%

szívj el egy gyenge füves cigit.

nálam eddig bevált, kib*szott nagy mester leszek tőle :D

2011. júl. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Valakinek nem megy.. Én pl. mindíg iszok egy kicsit, hogy oldódjak.
2011. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Próbáltad már az emésztősavat?Abban tuti feloldódsz!
2011. júl. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!