Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi előtt mennyi alkoholt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi előtt mennyi alkoholt lehet/érdemes fogyasztanom?

Figyelt kérdés
Szóval elég gátlásos, meg félénk típus vagyok, és gondoltam, ha randi előtt benyomnék pár felest, az sokat segítene. Mit gondoltok erről? Segítene ez valamit? (F)
2009. dec. 18. 23:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Semennyit!
2009. dec. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát a feles az semennyit... pár felestől olyan részeg leszel mint atom, ha igazi feles, és gondolom randizni akarsz, nem?

Randin ha pizzázóba vagytok nyomj be egy sört és kész, annyit is megérzel, kicsit feloldja a hangulatod annyi is egy rövid időre, utána meg már menni fog.

2009. dec. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ha lenyomsz pár felest,tuti h jobb kedved lesz.De arra is gondolj h a csaj tudni fogja h csak részeg vagy és lehet h ő a félénk énedet szereti.
2009. dec. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

te hülye vagy...

az alkoholtól nem csak a gátlásodat veszted el,hanem a tájékozódóképességedet is meg az egyensúlyhelyzetedet ha nemtudnád...

és ha már annyira inni akarsz akkor max 1et, mert többtől eléggé hülyén fogsz kinézni -.- :S

2009. dec. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
felesből max 1et,de csak egy kicsit legyél becsiccsentve,ne BERÚGVA!!! Akkor a csaj tuti hülyének néz!! Legalábbis én azon nyomban sarkon fordulnék,ha egy részeggel találkoznék mikor a randira megyek! Szóval egy kis pia,aztán fogmosás,és go
2009. dec. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Igyál 2 centet. Nekem bejött. Pont a megfelelő pillanatban múlasztja el a félelmet és az ítélőképességed megmarad. Egynél többet ne igyál semmiképpen!
2009. dec. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Hát én nem randiznék olyan pasival aki piásan jön. Márpedig ha keveset iszol semmit nem használ, ha sokat akkor meg észre fogja venni és tuti nem lesz 2. randi.
2009. dec. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20%
Na takarodjál erről a fórumról, te utolsó mocsadék gyökérarcú! Ahelyett, hogy segítenél egy érzékeny lelkű fiúnak rögtön megy az ugatás. Menjél Afganisztánba és vissza se gyere!
2009. dec. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Szerinted össze akar jönni egy valamirevaló csaj egy részeggel? Kétlem.
2009. dec. 19. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%
2 centet iszik te mocsok! Csak éppenhogy oldódjanak a gátlások! Na takarodjál azonnal ki az országból, te utolsó inkompetens aljadék mocsok!
2009. dec. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!