Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fel lehet oldódni úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel lehet oldódni úgy hogy nem iszom alkoholt?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok feloldódni mikor ismerkedhetnék. Rajtam van valami szociális nyomás vagy nem tudom, feszült vagyok és hülyeségek futnak át az agyamon. Már egy ideje leszoktam a piáról. Lehet hogy az miatt van?
2011. júl. 5. 00:43
1 2
 11/16 anonim válasza:
igaz hogy sokkal nehezebb pia és drogok nélkül feloldódni de hidd el hogy megéri (én is ilyen vagyok, mármint ilyen gátlásos) 16/L
2011. júl. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, ezért mindig iszom az elején egy keveset, majd utána egy kicsit többet:D

Nem kell sok, én 1/2 bortól már laza tudok lenni.

2011. júl. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Fel lehet oldódni, ha nagyon akarod, no alkohol mellett is.


Gondolj úgy a randira, hogy minden kettőtökön áll. Nem csak rajtad múlik, hogy jól sikerüljön, hanem rajta is.


Ne úgy fogd fel a randit, mint egy vizsgát, amin át kell menned, amin meg kell felelned a lánynak. Gondolj rá úgy, hogy a találkozó egyedüli célja az, hogy mind a ketten jól érezzétek magatokat, és beszélgessetek egy jót.


Ha ezt így fejben meg tudod tenni, akkor szerintem hamar feloldódsz majd.

2011. júl. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

keress valami veszettül jó zenét. Például (bár nem tudom te ilyen helyen is ismerkedsz-e) diszkóban pörögj rá a zenére. És ha jót választasz, akkor az pia és hallucinogén anyagok nélkül is felfokozott állapotba juttat. És akkor oldódnak a gátlások.

Ha nem ilyen helyen ismerkedsz, akkor keresd ennek a módszernek az ottani megfelelőjét, és menni fog.

Sok sikert!

2011. júl. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Simán. Én nagyon félős típus vagyok, mégis mikor mentem randira, mindig átváltoztam valami férfias férfivá :)



Hajrá ! 17 F

2011. júl. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szerintem ez egyén függő. Van aki feltud, van aki nem. Én sajnos az utóbbiba tartozom.
2011. júl. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!