Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Merrefelé találok alkoholt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merrefelé találok alkoholt nem fogyaszó lányokat?

Figyelt kérdés

Vagy legalább olyanokat, akik egyrészt minimális alkoholt fogyasztanak (berúgásról szó se lehet), másrészt nem a házipálinka a kedvenc italuk. A disszidáláson is gondolkoztam, úgyse szeretem ezt az országot és semmi nem köt ide.


Én pl. nem iszom, csak ha a kezembe nyomják (akkor is visszapasszolom, nem csípem az alkohol ízét), a részegeket undorítónak tartom és gyűlölöm az alkoholfüggők minden fajtáját. Ha valami nem tetszik, akkor hibáztassátok az alkoholista nagymamámat aki felnevelt (szerencsére meghalt) és a magyar társadalmat, amelyik természetesnek tartja a mértéktelen alkoholfogyaztást és a részegséget.


20/f


2011. jan. 2. 00:40
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Am persze h lehet anélkül is bulizni, csak kérdés h hogy.
2011. jan. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz, ha nem isznak? Az én bulizós korszakomban volt egy nagyon kedves férfi ismerősöm, mivel mindig autóval jött, sosem ivott. Ha mégis úgy alakult, akkor telefonált, hogy én vezetek, vagy menjek én kocsival, mert szeretne inni. Semmi gáz nincs ebben..
2011. jan. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Miért, szerinted miben más alkohol nélkül bulizni?

Annyi, hogy látszik rajtam, hogy józan vagyok, és ezért nem mászik rám a sok idióta, aki csak meg akar dugni egy magán kívül levő csajt.

2011. jan. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Nem mondtam h nincsenek ilyenek, de hidd el h gáz, csak lehet h őt az nem zavarja.
2011. jan. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Mondom, csajoknál ez más egy kicsit, ott nagyobbal a piálás veszélyei :D
2011. jan. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Ja és megjegyzem srácok.

Részegen nem tudtok szexelni sem...de igyatok nyugodtan :):)

2011. jan. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Képzeld kostóltam és ha azt írod, hogy benne lévő szerves anyagok adják meg az ízét akkor miért mondod hogy nincs az alkoholnak íze? nem logikus. Mivel úgy értették az alkoholt, mint pl. jager, vodka, martini vagy bármi azoknak van íze. Te meg okoskdol a 100%al. Hát a kémiában jellegzetes íznek nevezik, hát akkor biztos ők a hülyék, nem?
2011. jan. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

F@szom mekkora hülye vagy, az alkohol, pontosabban az etil-alkohol az egy konkrét vegyület, ami a szeszes italok egyik alap összetevője, és ennek a térfogat százalékát adják meg a piák címkéjén. És elmondon ha kell húszszor is: ennek az anyagnak, önmagában NINCS íze!

Am te meg hol a toszba voltál kémia órákon?

2011. jan. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:03

Hozzá tettem hogy remélem mit nem lehet érteni? A remélem azt jelenti, hogy remélem nem férfi, mert nem zártam ki-.- de te már feltételezed, hogy lenézem a nőket:) hát mit mondjak? oda írtam, hogy: remélem. Ha megsértett valamilyen női vallást akkor elnézést, de általában egy férfi többet iszik, ebből gondoltam:P

2011. jan. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
cseszd meg! hol iszol te 100%os alkoholt??
2011. jan. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!