Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Oroszlán j,skorpíó aszcenden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oroszlán j,skorpíó aszcenden 196/90/44 éves jóképű fckó vagyok.Bár az egzisztenciám csapnivaló minden részről és nincs is rá megoldás-rokkantként bár járni még tudok.És nem értem miért nem néznek a Nők semmibe sem,főleg hogy nagyja nem is ismer?!

Figyelt kérdés
júl. 25. 11:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 A kérdező kommentje:
57-s.Ha tudnál olvasni de látom nem nagyon megy akkor azt írtam hogy az öcsém a mérnők és nem én a korábbi hozzászólásomban. És efektíve nem gyorstalpalón végezte el,hanem mivel kitűnő tanuló,volt Budára járt egyetemre 5 évig meg előtte főiskolára így saját maga érte el azt amit el ért. És basszó.... meg a helyesírási szarjaiddal együtt amúgy meg,te ri.....
júl. 26. 23:32
 62/73 anonim ***** válasza:
100%
Undorító a stílusod, kérdező. Egy nőnek sem kell ez a szint, amit te képviselsz.
júl. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
52%

"57-s.Ha tudnál olvasni de látom nem nagyon megy"



Neked se megy, ezt az #55-nek valaszoltam, tok poen, hogy nem tunt fel.



40F incel

júl. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:

#63

Nem poén, csak kiderült, hogy buta a kérdező. Mondjuk ezt eddig is tudtuk.

júl. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 A kérdező kommentje:
Ez a buta kérdező 130Q-val rendelkezik már bocs. Akik meg válaszolnak csak mondják a saját baromságaikat,érveiket.
júl. 27. 10:20
 66/73 anonim ***** válasza:
Volt az egyik hozzászólásban egy kérdés, amire nem válaszoltál még! Te összejönnél rokkant nővel?
júl. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
100%

#65

Úgy olvastam a magas iq jele a kíváncsiság és a tanulni vágyás, te meg azt írtad sosem szerettél tanulni.

júl. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
100%
Kezdem úgy érezni, többnek gondolja magát a kérdező, mint aki valójában.
júl. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 A kérdező kommentje:
66-s Miért is ne.Nem nézem le őket mint sokan mások teszik. Csak épp nincs ilyen a környékünkön.
júl. 27. 13:39
 70/73 anonim ***** válasza:

Önmagában az IQ lényegtelen, ha nincs mellé érzelmi intelligencia, kulturáltság, műveltség, kiforrott gondolati világ, logikus gondolkozás, jó érvelési és kommunikációs képességek.

Ezt kéne megértened, de láthatóan túl arrogáns vagy hozzá. A #65-ös hozzászólásodban negatívumként hoztad fel, hogy a válaszolók érvelnek. Ezek után nem lehet veled érdemben kommunikálni, hiszen neked ez láthatóan nem célod.

júl. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!