Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Oroszlán j,skorpíó aszcenden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oroszlán j,skorpíó aszcenden 196/90/44 éves jóképű fckó vagyok.Bár az egzisztenciám csapnivaló minden részről és nincs is rá megoldás-rokkantként bár járni még tudok.És nem értem miért nem néznek a Nők semmibe sem,főleg hogy nagyja nem is ismer?!

Figyelt kérdés
júl. 25. 11:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
39%

"csakis oroszt tanítottak"



Nekem meg nemetet. Csak a nevmasok tablazatara emlekszem, mert azt sikerult belemverni. De azon kivul beszelek par nyelven, pl. javaiul is :)



"igazi Férfias a testem,majdhogynem sportos. Sosem szerettem napozni,vagyis olyan a bőröm szinte mint a tiniké: nincs teli napfoltokkal"



Na, kijott az az Oroszlan Nap, nagynehezen. Amugy pedig a napfoltok a Napon vannak, nem az emberek boren.



40F incel

júl. 26. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 anonim ***** válasza:

Arra ne nagyon alapozz, hogy az önkormányzat elhelyez egy öregek otthonában. Annak a költségeit ki fogja állni?

Simán lepattintanak.

Egyébként rokkantnyugdíjat se kapsz? Öregségi nyugdíjra leszel majd még jogosult, természetesen a minimumra. De az még 20+ év.

Egyébként meg: keress valami 60+ nénit, akinek megszépíted az utolsó éveit, meg ágytálazod, mikor már menni se tud. Cserébe lehet, hogy lakhatsz nála meg kapsz enni.

júl. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 A kérdező kommentje:
42-s.Az önkormányzat állja eme költségeket az emberek adójából.Lehet az írásaim alapján sokan itt hülyének tartanak,de közben meg nem vagyok az mert informálódom személyesen ilyen helyzetekről.Mire kapnék rokkant nyugdíjat mikor szinte sosem jelentettek be sehol sem akárhol is dolgoztam és így nem igényelhetek semmit sem. 2 hónap bejelentett munka viszonyom van és ennyi.
júl. 26. 09:32
 44/73 A kérdező kommentje:
41-s.Mifelénk ezt mi így nevezzük mármint napfoltnak a szeplőket,anyajegyeket amik a túlzott napozástól keletkeznek. Nekem olyan tiszta a hátam,mint aki ma született.
júl. 26. 09:34
 45/73 anonim ***** válasza:

44

Igen, ez rendkivül hasznos egy párkapcsolatban 🤣🤣🤣

júl. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 A kérdező kommentje:
45. Az igényes Nők szeretik ha a Férfinak is szép a bőre,tehát éppenséggel pont hogy hasznos lehet egy párkapcsolatban. Van pont egy igényes egykorú csaj velem ki rendszeresen megnéz, a strandon szoktunk talizni vele,és lehet pont épp ez tetszik neki bennem,mert amúgy miért állna velem szóba mikor tudja hogy csóró vagyok,meg a kisugárzásom is csapnivaló a jóképűségem ellenére.Ő meg vezető beosztásban dolgozik X helyen,és gyanítom nem éhbérért
júl. 26. 10:03
 47/73 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, neked miből áll az életed? Nem dolgozol, nem tanulsz, felteszem utazni se szoktál és hobbijaid sincsenek. Miért lenne bárki a párod, ha egyedül csak egy külsőt tudsz felmutatni (és ez is csak a te véleményed, hiszen a külső vonzalom szubjektív dolog)?
júl. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:
100%

Az egyedüli ember,akiről szépen írsz, az a haverod. Gyere vele össze :D

Borzalmasan önfejű vagy, és ameddig nem kényszerülsz rá,hogy tegyél valamit (de szószerint pl.éhezés) addig nem is fogsz. Nem is érted és nem is akarod megérteni mi a gond,egyik fülön be másikon ki.


Attól,hogy fizikailag lerokkantál,lehetne tanulni, lehetne számítógépes/irodai melód, hülye nem vagy csak lusta mint a fene. És amíg te nem akarsz valamit addig nincs az az Isten hogy megmozdulj bármilyen irányba.


Ismerem jól ezeket a köröket. Üdv egy szintén oroszlán, skorpió aszcendenssel.

júl. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmad sincs az életről, a párkapcsolatról, a tenni akarásról, stb. Lusta, céltalanul élő embernek gondollak, aki nem akar változást, csak nyavalyog, zabálni meg dugni akar és a rokkantságával takarózik, hogy szegény én. Az élethez való hozzáállásod miatt vagy taszító.
júl. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 A kérdező kommentje:
49-s. ha valakinek van fogalma az életről az én vagyok. Csak sokkal korábban kis gyerekként elkezdtem dolgozni.Aztán később 10-n éves koromtól kemény és nehéz fizikai munkát mint bárki más.Akkora terheket 200-300 kg dolgokat mozgattam,pakoltam,emeltem hogy mások azt mondták hogy nem vagyok normális,de engem az akarat hajtott. Mostanságra meg kiégtem teljesen,elfáradt a testem. És ezt látják is a közeli ismerőseim,mondják is hogy te nagyon le vagy épülve,de tudják is hogy miért,mert látták miket csináltam.Tehát ez nem önsajnálat csak szerinted.És hogy sexelni szeretnék-e ez megint csak a szegénységi bizonyítvány a gondolkodás módodban,mert részemről ez másodlagos dolog volt mindig is meg az is marad. Volt csajom ha hiszed ha nem és hetente egyszer jutott vagy juttatta eszembe mert nekem nem hiányzott.A szeretett,nekem mindennél többet ér.Nem kell általánosítani hogy minden férfinek csak az jár az eszében,én pont az ellenkezője vagyok ennek. Azt hogy látok egy Nőt aki jól nézz ki és magamban azt gondolom az egy dolog,de ha oda kerül a sor már nem is érdekel.
júl. 26. 12:36
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!