Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Oroszlán j,skorpíó aszcenden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oroszlán j,skorpíó aszcenden 196/90/44 éves jóképű fckó vagyok.Bár az egzisztenciám csapnivaló minden részről és nincs is rá megoldás-rokkantként bár járni még tudok.És nem értem miért nem néznek a Nők semmibe sem,főleg hogy nagyja nem is ismer?!

Figyelt kérdés
júl. 25. 11:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
100%

"És nem értem miért nem néznek a Nők semmibe sem,főleg hogy nagyja nem is ismer?!"



Ha megtudom egy csávóról, hogy nem dolgozil/munkanélküli, azt tiltom, törlöm azonnal

júl. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 A kérdező kommentje:
Ha nem tudnál esetleg olvasni,mert úgy látom ez nem az erősséged,életem végéig tartó sérülést szenvedtem és így nem vesznek fel sehova sem. Akkor ha már ilyen okos vagy magyarázd el légy szíves miként is lehet pénzt keresni,és ne a baromság távmunkával gyere mert ha az olyan egyszerű lenne akkor mindenki azt csinálná de 10000 emberből 1-nek válik be.És ha nem magadból indulnál ki akkor igenis vannak olyan Nők kik szívesen átválallnak mindent a Férfitól és örül ha valaki szereti,és megbecsüli és nem a testi dolgokra gondoltam. Mert nekem ez a sex téma már másodlagos,eleve sosem voltam az a nagy kujonc pasi akinek csak ezen jár az esze egész nap. Volt barátnőm, ő naponta többször akarta én meg hetente egyszer.És elfogadta tehát elvoltunk.
júl. 25. 21:05
 33/73 anonim ***** válasza:
83%

#32

Leírtad, hogy fiatalon is csak azért dolgoztál, mert a szüleid küldtek, muszáj volt. A pénz meg mindig kifolyt a kezedből. Tehát nem a baleset miatt tartasz itt.

Inkább azon aggódj, hogy mi lesz veled, ha a szüleid már nem élnek. Te se leszel fiatalabb.


Azt pedig fogadd el, hogy párkapcsolatra a lottóötössel azonos esélyed van. Ne arra alapozd a jövőd, hogy majd jön valami buta nő, aki odavesz és eltart, meg persze mos-főz- takarít... Nem nézel ki te annyira jól. 😜

júl. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 anonim ***** válasza:
100%
Mi lesz vele, ha a szülei nem lesznek? Jó a kérdés és ezen jobb, ha elgondolkozol kérdező, mert a kecót meg is öröklöd, nyilván lesz hol laknod, de a megélhetésre honnan lesz majd pénz? Oké, nem lesznek nagy igényeid, de rezsit fizetni, enni akkor is kell.
júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 anonim ***** válasza:
100%

32

Ezt értem, baleset! Ok

... De ezert, miért kellene nekem felaldozni magamat? Vagy bármelyik nőnek a párkapcsolatrol alkotott elképzeléseit???


Hogyne, majd ém foglak eltartani! 🤣


Nálunk van felvétel, netto 665 ezer most a fizu, bármennyot lehetsz otthonrol, anmyo, hogy 2 nyelven kell beszélni, (mármint az angol mellett, mert az ugye alap)

júl. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 A kérdező kommentje:
35. Kösz az ajánlatot de mikor én még kisiskolás voltam csakis oroszt tanítottak és az sem ment mert nem láttam értelmét. És még most sem lenne értelme a mai világban sem.Tehát nyelvtudásom az nincs. De ha lenne akkor sem kellene ekkora fizu,mert a feléből ellennék és nyilván futná csajozásra is belőle. Többre úgysem vágyok bár ezt már leírtam egyszer.
júl. 26. 01:02
 37/73 A kérdező kommentje:
33-s.Fogalmad sincs hogy nézzek ki,illetve a Nők megbámulnak és nem a maggasságom miatt hanem hogy nem vagyok el tehenesedve mint a kortársaim,hanem igazi Férfias a testem,majdhogynem sportos. Sosem szerettem napozni,vagyis olyan a bőröm szinte mint a tiniké: nincs teli napfoltokkal egyebek és éppen hogy ez is vonza a Nőket(látom mert járok strandra csak épp fürdeni az árnyékba. És csak egzisztenciám meg a nagydumám nincs,ami persze a leglényegesebb lenne.
júl. 26. 01:11
 38/73 anonim ***** válasza:
100%
Nálam már a helyesírásod miatt esélytelen lennél.
júl. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 A kérdező kommentje:
38.Jó hogy ez a legnagyobb problémád az életben hogy ki ír szépen vagy ki nem. Eleve nem szoktam levelezni,mert mindig van egy kekeckedő mint te is aki csak ezt nézi. Csak éppen másképp itt nem lehet cseverészni.Az életben beszélgetni szoktak szavakkal az emberek és nem üzenetekben beszélik meg a dolgaikat. Nagyon el vagy magadtól szállva libuska.Te közben ugyanolyan senki vagy mint bármelyikünk anyagi helyzettől függetlenül,sőt ugyanoda is temetnek mint bárki mást.És ha ezt most fájt pont le.....m
júl. 26. 02:12
 40/73 A kérdező kommentje:
34-s.A szüleim akár túl is élhetnek,mert több testi bajom van mint nekik.De ha mégis ők mennének el hamarabb akkor sem öröklök semmit sem,mert van 2-tő jó egzisztenciával rendelkező öcsém,és mindkettő elég anyagias.És én őket nem tudom kivásárolni,bár engem nem is érdekelt sosem az örökség.A szüleim akik sokat érnek a szememben a többi meg csak sok-sok tárgy amivel nem lehet beszélgetni.Majd az önkormányzat elhelyez egy otthonba és ennyi,ha megélem persze.Kisvárosban nem hagynak senkit sem az utcán,ez csak a nagyvárosokban dívik hogy leszarják a hajléktalanokat.
júl. 26. 02:20
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!