Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Oroszlán j,skorpíó aszcenden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oroszlán j,skorpíó aszcenden 196/90/44 éves jóképű fckó vagyok.Bár az egzisztenciám csapnivaló minden részről és nincs is rá megoldás-rokkantként bár járni még tudok.És nem értem miért nem néznek a Nők semmibe sem,főleg hogy nagyja nem is ismer?!

Figyelt kérdés
júl. 25. 11:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
55%
Egy 44 éves férfiban az egyetlen vonzó a biztos egzisztenciája. Neked meg ez ugye nincs...
júl. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
51%
Egy 44 évestől már elvárják a stabil, jó egzisztenciát. Ott már lehet csúnya is a férfi, ha van egzisztenciája és önálló élete.
júl. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
100%

Ha komoly egészségügyi probléma miatt munkaképtelen vagy 44 évesen, akkor az azt jelenti, hogy valakinek kvázi el kell tartania és támogatnia kell téged.

Erre kevesen fognak vállalkozni.

A horoszkópnak meg mi köze lenne ehhez?

júl. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
100%

A nőkhöz se értesz ezek szerint. Ráadásul aki fizikailag annyira rottyon van, hogy egyáltalán nem tud dolgozni, az egész biztosan nem tud kielégítő szexet sem nyújtani. Okos se vagy, hiszen egyszerű szellemi munkát se tudsz végezni.


Tehát adott egy pasi, akit a nagy semmiért cserébe el kéne tartani.

júl. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
100%
Na most jön az érdekes kérdés, csak tök egészséges nő kell, vagy lehet neki is valamilyen testi fogyatékossága? Ha igen, neked mi férne bele?
júl. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
júl. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
0%

"Bár az egzisztenciám csapnivaló"



Jupiter uralta 2. hazzal ezt szep volt osszehozni. Gondolom, fiatalon azert volt egzisztencia, csak el lett herdalva......



40F incel

júl. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:

Én attól néznélek semmibe, hogy asztrológiában hiszel 😅 Még az ilyen nőktől is viszolygom, nemhogy férfitól

36/N

júl. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges korodban te sem jöttél volna össze egy munkanélküli, rokkant nővel, de még dolgozóval sem. Nézz magadba? Ha lesz munkád, talán valamilyen fogyatékkal élő nőnél lehet esélyed, de munka nélkül senkinél! Még ha szimpi is lennél egy rokkant nőnek, neki se volna se kedve, se annyi jövedelme, hogy eltartson, mivel rokkantként nem túl sok pénzt lehet keresni. Üdv a valóságban!
júl. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 A kérdező kommentje:
Az hogy feltüntettem hogy milyen jegyű vagyok kizárólag azért tettem,mert lehet tudni milyen a mentallításom.Az hogy meg nincs egzisztenciám ebben a korban miért is fura? Rengeteg embernek nincs mert nem úgy osztották a lapot ahogy szerették volna. És nem vagyok fogyatékos már bocs,hanem a testi bajom miatt nem tudok dolgozni összevisza ugrándozni a főnők kénye kedve szerint. Sosem tudtam saját házra összegyüjteni mert havi 80000-ft-fizetésből a 2000 évek tájkán elég nehéz lett volna és amúgy sem marad meg a pénz a kezemben,igaz nem is vágytam saját pecóra sosem,mint ahogy autóra sem motoros beállítottságú vagyok meg ami vele jár. Gyalog/biciklivel járok,és ennyi.
júl. 25. 14:00
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!