Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Oroszlán j,skorpíó aszcenden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oroszlán j,skorpíó aszcenden 196/90/44 éves jóképű fckó vagyok.Bár az egzisztenciám csapnivaló minden részről és nincs is rá megoldás-rokkantként bár járni még tudok.És nem értem miért nem néznek a Nők semmibe sem,főleg hogy nagyja nem is ismer?!

Figyelt kérdés
júl. 25. 11:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
64%

"összevisza ugrándozni a főnők kénye kedve szerint"



Na, azert egy X. hazas Oroszlan Nap elintezi, hogy a fonok ugralja ot korbe, es meg tapsol is hozza, haha.....



De azert dobd be a kepletedet hsz-ben, baromira kivancsi vagyok :)



40F incel

júl. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondta senki, hogy szellemi fogyatékos vagy, de ha rokkant vagy azt is fogyatékosságnak nevezik, csak az testi fogyatékosság. Én a helyedben nem azon rugóznék, hogy nincs nő, hanem azon, legyen munkám, azután jöhetne bárki is az életedbe. Tetszik vagy sem, ez van, nyűgöt senki nem akar a nyakába. Nem az a baj, nem dolgozol, de motiválatlan vagy és mástól várod, hogy megoldódjon az életed.
júl. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 A kérdező kommentje:
Ne álltalánosíts hogy az oroszlánok mind főnőkök. Én sosem voltam az és nem is akartam az lenni.És házam sincs vagy épp házas sem vagyok,egyikre sem vágytam sohasem.Tehát megint csak nem hasonlítok a horoszkóp szerinti jellememre. Mindig is különcebb voltam mindenkinél,és ez észrevehető is.nem álltam be sosem a sok bírka közé,és nem is fogok. Dolgoztam fiatalon mint mindenki,igaz csak kényszerből mert basztattak a szüleim ezzel. Magamtól sosem mentem volna el.
júl. 25. 14:17
 14/73 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét húgom oroszlán, de szinte mindenben eltérőek. Nem kéne ennyit adnod a horoszkópodra, hanem érdemben kéne foglalkoznod azzal, hogy megismerd és fejleszd önmagadat.
júl. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 A kérdező kommentje:
Tudomásom szerint ez egy olyan oldal ahol segítség kérés miatt mennek fel az emberek,és nem csak úgy szórakozásból,unalomból.Vagyis miért is probléma ha mástól várok el megoldást. Én is sokat segítek másoknak,csak más ügyben.
júl. 25. 14:20
 16/73 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy látom, te mindenbe szarsz bele, csak sodródsz az árral, na ezért nem ismerkednek veled, a hozzáállásod miatt!
júl. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
84%
Ha se házad, se munkád, hol laksz és miből élsz? Mert ha nincs pénzed, albérletbe se lakhatsz! Valamelyik haverodnál tengsz-lengsz, várva, hogy egy nőhöz odaköltözhess?
júl. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 A kérdező kommentje:
Szüleimmel lakom,és jelenleg ők is tartanak el kényszerből mert tudják hogy így már munkahelyre nem kell mennem ebben az állapotban. Volna amúgy hol élnem csajjal külön,de egymagam nem költözök be oda,mert minek.Nem mondta senki sem hogy a Nőhöz akarok költözni. Éltem már együtt Nővel a házában annak idején,hát köszönöm de még egyszer nem kérek belőle. És nem ragaszkodom a horoszkópos mi voltomhoz mert nagyja nem is igaz rám.Amúgy meg,mi a köze a kettőnek ahhoz miként is élek? A Nők sem tudnak gondolatot olvasni,hogy belém lássanak.
júl. 25. 14:52
 19/73 anonim ***** válasza:
100%
Egy nőnek se kell egy ingyenélő.
júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:
81%
Most mi a kérdés? Nőnek nem fogsz kelleni, felesleges a témán agyalnod, lépj tovább. Megkaptad a választ, szívesen, helló.
júl. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!