Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Online tárkeresésnél szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online tárkeresésnél szerintetek mennyire okoz problémát ha soká tudom megszervezni az első randit? Kifejtem a leírásban.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Fiatal férfi vagyok aki hosszú idő után ismét párkesésre adta a fejét.

Tapasztaltam már, hogy az az ideális ha minél előbb találkozom a kiszemeltemmel. Ez mostanában nem jön össze. Kicsit be van táblázva a naptáram. A konkrét Hölgy akivel találkozom szintén elfoglalt. Megbeszéltük hogy találkozunk 8 nap múlva.

Másokkal is beszélek. Ne értsétek félre, komoly kapcsolatot keresek. Csak tudom hogy kis százalékban sikeresek az első randik. Amíg nincs semmi komolyabb addig ismerkedem. Azt hiszem ez így természetes.

A mostani nem egy kivételes eset. Igyekszem minél előbb megoldani hogy tudjunk találkozni. Úgy vettem észre hogy mindenki elfoglalt. Van egy másik csaj akivel már lassan 2 hete beszélünk és még mindig nem sikerült kitalálni mikor érünk rá mindketten. Ő a legszélsőségesebb ebből a szempontból, bár lehet hogy ő annyira nem is szeretne találkozni. Nem tudom. Lehet naív vagyok, de el tudom képzelni hogy valaki nagyon nehezen szakít időt. Lehet mondani hogy "Ha fontos szakítana", de nem jó úgy randizni hogy túlterhelt vagy és csak muszájból jöttél el. Egyszóval egyelőre nem vonom kétségbe hogy tényleg nehezen tudja leszervzni. Ha nem így van, az úgyis kiderül.

Ti mennyi idő múlva szoktatok találkozni? Ha elhúzódik az nektek megnehezíti a dolgot? Úgy érzem a chat elég személytelen. Élőben sokkal jobban átjön, hogy passzolunk-e vagy sem. Ráadásul ha chaten minden kibeszéltünk már, akkor az első randinak nincs meg a varázsa. Tudom nagyon elcsépelten hangzik, de 1 hét alatt kb. már barátok leszünk. Chaten nem igazán lehet romantikusan közeledni. Utána már élőben is nehezebb.

Nektek mik a tapasztalataitok? Mi a véleményetek?



#első randi #randi #zsubszkulcs #Randy Hickey
júl. 1. 10:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
55%
Ha be vannak táblázva a napjaid és annyira elfoglalt vagy / nem érdekel annyira a másik, hogy ráérj, akkor mit vársz ettől az egésztől? Komoly kapcsolatban is időpontot kéne egyeztetnie a párodnak előre az asszisztenseddel? (Szarkazmus, nem hiszem, hogy valóban ennyire elfoglalt lennél)
júl. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

10/ Köszönöm a tippet. Így elsőre jó ötletnek tűnik. Kicsit összekapom magam, mintha randiznánk és mégsem csak chateléssel megy el az az 1 hét. Még átgondolom.

11/ Köszönöm a választ, de sajnos nem tudom hova tenni. Nem szerettem volna, de végül leírtam a konkrét helyzetet (ennél részletesebben már nem szeretném). Ha ennyi jött le abból amit írtam, akkor nem tuok mit kezdeni a tanácsoddal. Igen, az ember (a férfi és a nő is) sokat dolgozik, tanul, házat vesz, látogatja a beteg szüleit, millió projekten rajta van. Ez nem azt jelenti hogy nem áll készen egy kapcsolatra.

júl. 1. 12:27
 13/18 A kérdező kommentje:
+ "annyira elfoglalt vagy": Ezúttal nekem megfelelt a mai nap, P. Szo. V. (vagy legalábbis elintéztem volna valahogy hogy megfeleljen). Igazándiból 3 nap nem felelt meg a hétből. Szóval ez kétoldalú dolog. Véletlen sem azt akarom mondani hogy a lány hibája, vagy bárkié. Ilyen az élet.
júl. 1. 12:35
 14/18 anonim válasza:

10-es vagyok, szerintem mindenképp érdemes időt szentelni a találkozóra vagy a videóchatre akár késő este akár éjjel, a találkozót pedig érdemes akár félúton megejteni hogy mindkettőtöknek a lehető legkényelmesebb legyen.

Egy próbát mindenképp megér a személyes találka is mert lehet hogy életed legjobb lehetőségét mulasztod el amit örökre bánni fogsz!! Szép dolog a munka de lehet hogy ez fontosabb lenne most kivételesen. Aztán ha úgy érzitek mégse passzoltok, akkor legalább nyugodt lelkiismerettel dőlhetsz hátra hogy megpróbáltad, ellenkező esetben nem biztos hogy nyugodt lesz a lelkiismereted.

Hajrá, szurkolok nektek!!

júl. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
14: Köszönöm a választ. Kedves vagy. 1 hét múlva Hétfőn úgyis találkozunk (mármint az egyik lánnyal, akivel egyébként is jobban érze az összhngot). A kövi 3 napban egyszerűen vidéken leszek. A többi napról megírtam hogy megoldom bármikor, ennél többet nem tudok tenni. A videochat jó ötlet. :-)
júl. 1. 13:15
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

7-8 nap nekem még belefér, ha az illető rendesen elmagyarázza, miért nincs előtte ideje. Nem kell Léda tojásaitól kezdve, simán oké az, hogy nagyon nagy a hajtás a munkában vagy be van táblázva családi programokkal... de az nekem gyanús lenne, ha a semmiből odalök egy 8 nappal későbbi időpontot.


Amúgy nekem nem gond, ha az első randi nem tart órákig... voltam már 1órás randin is, úgy jött össze, az pontosan elég arra, hogy felmérjük, hogy a másik vonz-e minket valamennyire külsőre és belsőre, vagy teljesen felejtős.

júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
16: Köszönöm a választ. Én is így látom, remélem a lány is. Nem tudom milyen lesz, mikor régebben ismerkedtem mindig hamar összejött a randi, remélem nem lesz nagy kihívás. Igyekeztünk hamarabb összehozni, tudom hogy ő miért és mikor nem ér rá, ő is tudja ugyanezt rólam. Sajna a rövid tali sem játszik. Én vidékre mentem dolgozni, aztán ő pont indul családi nyaralásra. Mindketten tudjuk egymásról hogy ez nem mindennapos. Addig próbálom fenntartani az érdeklődést. :-)
júl. 1. 13:57
 18/18 anonim ***** válasza:
8-as vagyok: ha nem tudod érdekel-e akkor minek pazarolsz rá időt, ilyen időbeosztással mégis milyen színvonalú kapcsolatot tudsz fenntartani, ha egy felnőtt ember a szüleivel hosszúhétvégézik az nem normális. Ha valaki csak sorolja az indokokat neten hogy miért nem tud velem találkozni akkor elvágta magát, ne is keressen többet. Ha nektek ez belefér akor csináljátok.
júl. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!