Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit szóltok hozzá ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szóltok hozzá ha a pasi X6-os bömbivel megy értetek az első randin?

Figyelt kérdés
Hamarabb lecsusszan a bugyitok?
jún. 23. 19:59
1 2
 1/15 Palcsi71 ***** válasza:
65%
Főleg ha beszállás közben el szakad a bugyi gumi
jún. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Mi az a bömbi?
jún. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha valaki bömbinek hívná az autóját előttem, szárazabb lennék, mint a Szahara.
jún. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%

Az amelyiknek úgy néz ki az eleje mint a régi öntöttvas radiátorok?

Mondjuk a magyar nők biztos odavannak érte, nem számit csak legyen pénzed. Nem irigységből irom mert nekem is jó kocsim van csak kevésbé feltűnő.

35f

jún. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Én első randin nyilvános helyre megyek, ne jöjjön értem senki, nem is mondom meg neki a címemet. Egy BMW-től meg nem esem hasra, nem érdekelnek a kocsik. Aki meg erre veri, annak más értéke nincs, se kívül, se belül, az meg nem a nekem vonzó férfi.
jún. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
5. Nyugodj meg a kérdezőnek nincs x6-os bmw-je, de akinek van annak általában más értékei is vannak ha megtudta venni és fenn tudja tartani, és nem a gyakorin próbál vele csábitani hanem a való életben valószinűleg sikeresen.
jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
6: nem azt mondtam, hogy akinek BMW-je van, annak nincs más értéke. De el tudom képzelni, hogy van olyan, aki erre spórol, mert azt hiszi, ha ez megvan, akkor már gizdulhat... és az ilyen gizdulni is fog. Mert muszáj veretnie magát rá, ha más nincs.
jún. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
x6-osra aztán spórolhatsz, ennél nem igy működik, összekevered a németországból olcsón behozott szétfingott e46-ossal na arra van pár hülyegyerek aki spórol és hozzá tud jutni utána meg ha szervizelni kell jön a provident, de az x6 az még nem az az árkategória amire kuporgatok aztán talán lesz rá pénzem
jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Te a bömbis suttyóvagy 🤣
jún. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
altlaban kell vinnie pénzt a nonek mert lizingelt kocsiaaz van te tankolasra nem telik..
jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!