Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin nem csókoltam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin nem csókoltam meg a lányt, jól elvoltunk, 4 órát beszéltünk egy parkban, a vége fele már többször hozzám is bújt de úgy éreztem túl sietős lenne, ezzel elrontottam mindent?

Figyelt kérdés

Eddig ha nem volt az első randin csók akkor nem volt a második randin sem.


De most valamiért belsőleg úgy éreztem, hogy nem lenne alkalmas.


Vagy csak berozsdásodtam? 1 éve nem randiztam.


júl. 1. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem illik, abból látjátok mindketten, hogy mégis hogy álltok.
júl. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Túlgondolod. Ha tetszik a lány, akkor mutasd ki, udvarolj. Nem feltétlen kell rögtön csókolózni. Akkor csókold meg amikor azt érzed ott az ideje.
júl. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem hinném, hogy elrontottad, de azért legközelebb szerintem már tényleg belefér egy csók.
júl. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gergelice16 ***** válasza:
68%
Várd meg, hogy mindketten készenálljatok. Ha emiatt szakítana veled, akkor szerintem jobb, hogy még az elején derült ki, hogy csak a testiség számít a nőnek. Persze ha túl sokáig húzod, akkor annak már lehetnek negatívumai rád nézve, de az első randi még bőven nem ez a kategória. Én pl. egy hét után csókoltam meg a feleségemet. Előző barátnőmmel 1 hónapig vártunk vele (bár ott több körülmény is volt).
júl. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Adott csaj kérdezd meg. Nekem komolytalan lennél.
júl. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Milyen randi az ahol nincs csók?Eleve nem randiztam sose csak olyannal,akiről akartam valamit.
júl. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Ez szerintem nagyon változó, valakik az első randin már ágyba bújnak, valakinél csak az 5-6. randinál lesz csók vagy csak még később mert az első időkben nem éreznek elsöprő szerelmet egymás iránt csak szimpátiát de mégis találkozgatnak.
júl. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!