Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak/hogyan közeledje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak/hogyan közeledjek első randin? Ennél konkrétabb a kérdés. A leírásban részletezem.

Figyelt kérdés

Már csúszott el randim azon, hogy nem tudom hogyan kell a másikhoz romantikusan közeledni. Vagy kifejezni a vonzódásom. Pedig vonzódtam a lányhoz, de valamiért hajlamos vagyok úgy viselkedni mintha csak egy baráttal vagy másik férfival beszélgetnék. Nem tudom hogyan kell úgy közeledni hogy az ne legyen tolakodó. Testi érintés (a köszönő puszit leszámítva) szinte soha nem volt első randimon. Általában nagyon rosszak a képességeim az intimitás terén. Legutóbbi exem ebben jó volt. Ha nem menekül el a lány az első randi után, azért össze szokott jönni :-D

Nem vagyok már fiatal. Csak hosszú ideig volt kapcsolatom, aztán hosszú ideig magamra fókuszáltam.

Őszintén szólva szeretek kapcsolatban lenni, egyedül is el vagyok. Az ismerkedést nem annyira élvezem. Nyilván ismerkedés nélkül nincs kapcsolat. Meg ismerek olyat aki kifejezetten élvezi, hogy félig idegenekkel próbál kapcsolatot teremteni.

Nem csak az első randi szokott nehézkes lenni. A legtöbb kapcsolatomban hamar összeköltöztünk. Előtte nehéz eldönteni milyen gyakran találkozzunk, beszéljünk online. Sokszor kevés rá az időm, aztán túlkompenzlok és zavaróan sokat írok. Személyesen meg heti 1-szer érek rá úgy igazán. 1 alkalmat tudok úgy megszervezni hogy tényleg legyen időm és csak a lányra figyeljek. Vagy 2-3-szor, de csak rövid időkre, rohanva, kiszámíthatatlan időpontokban (ez csak akkor volt, mikor keveselte a lány a heti 1 alkalmat). A hétvégéimet tudom igazán megszervezni. Most kicsit előre haladtam, de érdekel hogy ti hogy szoktátok kezelni ezt az átmeneti, ismerkedős időszakot. Nektek meddig szokott tartani?

Nektek is megterhelő az ismerkedés, meg az időszak mikor még külön éltek? Vagy csak nekem fárasztó ez a dolog?



#első randi #randi #ismerkedés #intimitás #randevú (ennél kulturáltabb szinonímát nem tudok) :-D
tegnapelőtt 17:04
 1/2 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés eszembe jutott. Milyen arányban szoktátok (férfiak) ti kezdeményezni az online beszélgetést. Talán feltűnhetett hogy nem túl jók a szociális képességeim. Az odáig megvan hogy illik a férfinak kezdeményezni. Viszont ha már beszéltek egy ideje pl. ha egy hete de csak mostanra sikerült leszervezni egy randit (tudom nem ideális), akkor gondolom érdemes lenne várni hogy a lány kezdeményezzen. Az én esetemben nem folyamatos chatelések folytak. Ő is elfoglalt, én is. Viszont minden este írtam. Talán egyet már ki kellett volna hagynom. Hogy ne legyen ennyire egyoldalú. Ha nem ír, az is egy erős jel. Figyelmetlen voltam.

Azt felesleges mondani hogy hamarabb kéne találkozni. Sajna ez az életem: túlszervezettség és betáblázottság. Higyjétek el hogy igyekszem, de van hogy így jön össze.

tegnapelőtt 17:18
 2/2 A kérdező kommentje:
Jah és témák. Abban már sokat fejlődtem. Olyan jól el tudok beszélgetni a telefon előfizetésekről vagy egy bevásárlásról. XD Már megtanultam hogy mik azok amikre figyelnem kell. Hogy önmagam legyek, de azért ne untassam a másikat. Próbálok olyasmit kérdezni és mesélni, amire felcsillan a szeme. Annó hajlamos voltam olyasmiről kérdezni ami engem érdekelt, de egy átlag, ingerekre jobban vágyó nőnek/bárkinek már unalmas. Ti hogyan szoktátok fenntartani az érdeklődést?
tegnapelőtt 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!