Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek jó jelek egy első randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek jó jelek egy első randi után?

Figyelt kérdés
2 hete beszelgetek egy sraccal, akit Tinderen ismertem meg. Elhivott setalni, ittunk egy kolat meg ettunk egy piritost. Kozben beszelgettunk, gyorsan ment az ido. Kesobb megkerdeztem, hogy tetszett neki, azt mondta jol erezte magat es tetszett neki, hogy olyan zavarban voltam, meg hogy olyan lelkiismeretesnek tunok. Azota is naponta beszelunk es mar megbeszeltunk egy masodik randit (ő kerdezte meg). Ezek jo jelek, ugye?
jún. 26. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ezt te is erzed, ne agyalj ennyit csak add magad! Es legyen minel hamarabb 2. Es 3. Randi is
jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem rosszból kérdezem és remélem megtalálod a párod, de miért nem élőben ismerkedsz másokkal?
tegnapelőtt 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most mar nem abban a vilagban elunk es ez mindenkinek a sajat dontese
tegnapelőtt 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!