Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ezek a jelek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek a jelek a beteges féltékenység kategóriába sorolhatóak?

Figyelt kérdés

-ha elővettem a telómat a társaságában és rápillantottam, akkor egyből láttam rajta, hogy ez nem tetszik és kérdezősködött, hogy mit csinálok, valaki írt-e nekem


-amikor megemlítettem neki írásban, hogy leugrom a piacra, akkor kérdezte, hogy egyedül-e és nem-e pasival


-azt mondta, hogy nem bírja elviselni a gondolatot, hogy esetleg más férfi is hozzám érhet


-közös sétáknál mindig rögtön kérte, hogy kézenfogva sétáljunk, az emberek előtt pedig direkt nagyon átfogta a derekam vagy a nyakam köré tette a kezét hátulról, már a legelejétől kezdve



2021. júl. 13. 20:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki kérdezné, végül nem jöttem össze vele. A sors nagy iróniája, hogy bevallotta a többedik randin, hogy amúgy van barátnője akivel együtt él.. -.-
2021. júl. 13. 20:57
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Ez nem beteges féltékenység, hanem betegesen uralkodni akar feletted. Lépj ki ebből a kapcsolatból, amíg nem késő.
2021. júl. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha már az első pár randin ezt csinálta, gondold el, hogy mi lett volna később. #1
2021. júl. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Akkor #2 az az #1 🙂🙃
2021. júl. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Mindenki magából indul ki. Ezért is volt ilyen betegesen féltékeny. Gondolom okot nem adtál neki. Rengeteg ilyen ember van. Jobb kerülni őket, mert teljesen kicsinálnak, ha nem vagy elég erős.
2021. júl. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Írnám, hogy menekülj, de szerencsére már megoldódott. ;)
2021. júl. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

"-amikor megemlítettem neki írásban, hogy leugrom a piacra, akkor kérdezte, hogy egyedül-e és nem-e pasival"


Neeeeem, ez nem beteges féltékenység. DE, NYILVÁN AZ, MOST EZ KOMOLY KÉRDÉS?!

2021. júl. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

Minden féltékenység beteges. A féltékenység egy mentális betegség.


A sztorid durva azért.

2021. júl. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nekem is para volt abba belegondolni, ha pár randi után ezt csinálta, mi lett volna később

El sem tudom képzelni

2021. júl. 18. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!