Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez féltékenység...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez féltékenység volt a részéről? Ti mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Elkezdtem randizni egy csajjal és a második randinál szóba került hogy ki-mivel fogja tölteni a hétvégét.

Én mondtam neki hogy megyek Debrecenbe. Erre fel egyből rákérdezett: "És kivel mész? Nehogy azt mondd,hogy a barátnőddel!"


Elgondolkodtam ezen a beszólásán,nem adtam rá okot hogy féltékenykedjen. Nem ismerkedem mással és nem is flörtölök.

Szerintetek a későbbiek során is féltékenykedne ez a csaj?


2020. okt. 15. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos felültették párszor...
2020. okt. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy egyszerű kérdés volt, az is lehet poénosan akarta kérdezni, csak neked nem esett le.

Ennyiből még nem kell semmit se leszűrni, max valóban csak annyit hogy óvatos típus lehet, mert sokszor átverték.

2020. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2ha humor volt,rohadt szar a humora.
2020. okt. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hamar kibukik ha kontroll mániás, addig azért ne írd le. Lehet csak volt pár rossz tapasztalata, aztán ne raboljátok egymás idejét ezért mondta.
2020. okt. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak meg akart győződni arról, hogy biztosan egyedülálló vagy.

Sokszor van arra példa, hogy a randipartnerről kiderül, hogy van barátnője, csak szeretne mellette szórakozni még egy picit.

Velem egyszer előfordult, hogy a srácnak, aki nyomult rám volt menyasszonya, de nyitott kapcsolatban éltek, így belefért a kalandozás/ismerkedés. Ilyen is van.

Ezt az alkalmat találta, hogy kiderítse mi a helyzet, szerintem itt csak ennyiről van szó. Nem véletlenül fogalmazott úgy, hogy a ,,barátnőddel".

Szóval szerintem ne aggódj emiatt :)

2020. okt. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mostanaban olyan hetkoznapi, hogy valaki parhuzamosan versenyeztet kulonbozo foleg csajokat, plane ha tarskeresorol, hogy ennek adott kifejezest. En nem mondtam volna semmikepp, de a fejemben megfordult volna.

Ha masodik ilyen megjegyzese is lenne, onnantol aggodnek.

2020. okt. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!