Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogos a féltékenységem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a féltékenységem az előző kalandja miatt, akivel már csak barátok, vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés
Pár hete ismerkedem egy férfival, akinek a baráti társaságában van egy nő, akivel még előttem pár hónappal lefeküdt, de megbeszélték, hogy hiba volt és inkább barátok maradnak. Én nem igazán értem az ilyen típusú barátságokat, szóval hogy minek kell utána még együtt eljárogatni meginni valamit és hasonlók. A férfi azt mondta, hogy nem éreznek egymás iránt semmit, és hogy megbeszélik egymással a randijaikat, szóval tud róla, hogy én vagyok neki. Ettől függetlenül mégis zavar ez az egész, megemlítsem ezt neki vagy felesleges emiatt már az elején "jelenetet rendezni" és ha ilyen, akkor hagyjam?
2020. aug. 19. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem biztosan zavarna egy ilyen barát, ő szerintem tipikusan az a srác típus aki ha esetlegesen felmerül majd egy probléma a kapcsolatotokban nem veled beszéli meg elsőként.
2020. aug. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Ez a baj veletek nőkkel. Fikarcnyi bizalmat sem előlegeztek meg egy férfinak sem. Mindre ráhúzzátok ezt a baromságot hogy biztos megcsal és a többi. Ne kezdj vele ennyi.
2020. aug. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még annyival kiegészíteném, hogy rendben van, hogy a közös baráti társaság miatt jóban maradnak, viszont az már nem, hogy időnként kettesben is időt töltenek.
2020. aug. 19. 15:07
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Nem jogos, mert ha a nő akart volna többet, a fazon nem veled lenne, hanem vele, de ezek szerint tudatosan húzta meg a határt, főleg ha rájöttek, hogy így békésebb mindkettőjüknek, ha a férfi egy vándormadár típus.


Szóval van az a helyzet amikor nem kell rémeket látnod. Ez szerintem az.

2020. aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Ne szépítsük, a többségben az ilyeneknek az a vége, hogy össze fognak még feküdni. :)
2020. aug. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!