Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom még mindig találkozgat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom még mindig találkozgat a volt barátnőjével. Szerintetek túlreagálom?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy eléggé kivagyok miatta, és nem gondolom, hogy ez normális dolog lenne. Nem túl gyakran, kb kéthavonta találkoznak, de 3 éve vagyok együtt a párommal, és akárhányszor kiderül, hogy találkoztak, bedurcázok, elmondom neki, hogy ez engem zavar, (bár nem is értem, miért kell ezt elmagyaráznom neki) de mégis keresik egymást. Elhiszem, hogy nem k.félni járnak össze (tényleg elhiszem), de akkor sem értem, hogy milyen kapcsolat van még mindig köztük, amit nem lehet hanyagolni. Ma is találkoztak, hazajött, érezte, h van valami bajom, meg is kérdezte, én pedig mosolyogtam, és mondtam neki, hogy nincs baj. Tudom, nem kellett volna, de hát tudhatná (és szerintem tudja is), hogy mi a baj, nem akartam megint vitát, és van elég baja amúgyis, meg holnap hajnalban kel, stb... De elképesztően rosszul esik, hogy kb. egy hete nem szexeltünk (menstruáltam), már kapartam a falat, mire hazaértem. Tök jól elterveztem, hogy egész délután egymással fogunk foglalkozni, stb. Megkérdeztem, h mit csinált, erre benyögi h hát nála volt... elegem van, most itt alszik mellettem (mondtam neki, h aludjon, mert egyszerűen nem bírok mellé feküdni és hozzábújni, nem is tudom, mintha "érzelmileg megcsalt" volna, szexről pedig szó sem lehet). Szerintetek túlreagálom? Már gondolkoztam azon is, h én is találkozgatni fogok a volt barátommal (persze beavatnám, nem vagyok szemét), csak hogy bele tudja élni magát, hogy ez milyen... de a hozzáállása alapján talán nem is zavarná... nem tudom. Szerintetek? előre is köszönöm a válaszokat!

2012. szept. 27. 22:10
 1/6 anonim válasza:
Nem! üsd ki a csajT!
2012. szept. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy kis plusz infó, ami azért fontos: a csaj is párkapcsolatban él, és állítólag gyereket terveznek.
2012. szept. 27. 22:13
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem egészséges,beszélgess el erről a pároddal.és nincs kifogás,h korán kel,stb.ha veled akar lenni,felejtse el az exét,ne a múltban éljen,hanem a jövőnek.SZERINTEM

(nekem soha 1ik volt pasim sem találkozott az exével,nem is tetszett volna,ha mégis)

2012. szept. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem a csaj valahol nem boldog és kapaszkodó neki az exe mégha csak beszélgetés szinten is.

a srácok meg gyengék elutasítani egy nőt.


de légy óvatos. azzal, hogy téged bánt, csak a csaj értékét növeled a szemében.

ha azt mutatod, hogy szánalmasnak találod "szegényt" és magadat emeled fel, hogy te minden pasinak kellesz, te leszel az igazán értékes a szemében.

2012. szept. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Egyáltalán nem reagálod túl, viszont ne durcázz be, mert azt előbb-utóbb megunja, hanem beszéld meg vele, hogy téged az zavar, mert te sem találkozgatsz az exeddel. Nem normális dolog szerintem, szakítás után már nem létezik barátság. Más dolog ha összefutnak véletlenül, de hogy direkt és rendszeresen.... Egyetértek veled, hogy kiakadtál!!


24/L

2012. szept. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem túl gyakran, kéthavonta? Hát, akkor nekem más fogalmaim vannak a "gyakran" történő találkozásokról... Minden volt pasimmal (oké, majdnem minddel, mert 2 kivételével) tartom a kapcsolatot, de egyikükkel sem szoktam kéthavonta, vagy egy fél évben többször találkozni. Ha mondjuk visszatekintek az elmúlt 1 évre, vagyis tavaly októberig, akkor lássuk csak: 3x találkoztam volt barátaimmal, természetesen mindhárom alkalommal másikkal. Vagyis mindhárommal egyszer.

Ebből kifolyólag szerintem a te párod igenis sokszor találkozik a volt nőjével, még ha nem is szexelnek, és mindkettejüknek boldog párkapcsolata van azóta.


Tudod, van olyan, hogy egy páros szakítás után TÉNYLEG barát marad, de akkor meg nem kéthavonta találkoznak, hanem meglehetősen gyakran, mert összejárnak a baráti társasággal...


Azt hiszem, a te eseted igencsak kirívó e tekintetben.


Szóval szerintem is beszélgess el vele erről komolyan, vagy inkább kérd meg, hogy lehess te is jelen ezeken a találkozókon...

2012. szept. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!