Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, te vetettétek már be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, te vetettétek már be a "tegyük féltékennyé a lányt a barátnőjével" cselt?

Figyelt kérdés
Mikor használják a pasik ezt az aljas módszert?
2012. szept. 17. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
És mi van, ha nem csel.
2012. szept. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem az a kerdes, hogy mikor, hanem, hogy KIK.

Normalis, meg erkolcsokkel rendelkezo fiu ezt sosem tenne meg a baratnojevel, meg ha nagyon rossz lenne a kapcsolatuk sem.

Ezt az aljas modszert az aljas pasik hasznaljak akkor, amikor valami nem ugy megy a kapcsolatban, ahogy ok akarjak es igy akarjak "megfenyegetni" a lanyt, hogy barmikor megkaphatnak mas lanyt, AKAR a parjuk baratnojet is.

2012. szept. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem a pasim, viszont már a 3. barátnőmmel kezd ki és utána mindig nekem ecseteli a dolgokat, hogy mi hogy történt...kezdem unni
2012. szept. 17. 13:11
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem az eddigi barátnőimnél nem kellett ilyen cseleket alkalmazni.féltékenyek voltak ha kellett ha nem:D
2012. szept. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
FÉRFI nem tesz ilyet!
2012. szept. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az elsőnél otthagytam volna, és ha a barátnő belement, akkor az sem a barátnőm többé.

Nincs benned semmi tartás, hogy ilyeneket eltűrsz egy férfitól, hogy ennyire megalázzon?


Egyébként ha tényleg így akar féltékennyé tenni, akkor az egy hülye barom, normális nő messzire kerüli az ilyeneket. Ne akarjon féltékennyé tenni, mert ha van okom rá, akkor nem leszek féltékeny, hanem kidobom a pba. Legyen férfi és legyen elég önbizalma ahhoz hogy elég jó, vagy egyáltalán legyen elég jó hozzám ahhoz, hogy ne akarjam elhagyni és önmagáért szeressem.

2012. szept. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lapàt. Nàlam ez nem fér bele. Férfi ilyet nem tesz csak gyerek.
2012. szept. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nekem volt és a srác 22 éves...és én többször is el hittem neki..nekem is folyton mondta így a barátnőm...meg úgy...ide viszi randizni stb... :D( úgyhogy aszem féltékenyé akar csak tenni...)

17l

2012. szept. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha rendben van a párkapcsolat erre semmi szüksége!

Lehet azért teszi, h lássa, hogyan reagálsz. De, h ezzel mi a célja azt tőle kéne megkérdezned, lehet érdekled, csak nem tudja, h kezdjen neki. De bármi lehet, nem látunk a fejébe mi sem, csak találgatni tudunk. Nem az lenne a tiszta, ha beszélnél vele erről?

2012. szept. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok de szerintem ez nagy szemétség.Mert néha becsúszik a hiba és vége a barátságnak :/
2012. szept. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!