Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejöhet ha féltékennyé teszem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejöhet ha féltékennyé teszem?

Figyelt kérdés
1év utàn szakìtott a baràtnőm mert nem szeret, màr csak baràtsàgot érez.Ha eljàtszanàm azt hogy összejöttem ìgy hirtelen màssal akkor lehet hogy ràdöbben hogy szeret és vissza akar kapni? Èrdemes megpròbàlni? Mert ha idegesìti akkor azt jelenti hogy többet érez.Bevàlhat?
2012. aug. 26. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha már nem szeret,akkor tőle lehetsz miniszterelnök akkor sem fog újra szeretni.
2012. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ASOT ***** válasza:

ne csatlakozz a többi idióta marhához a Földön van így is éppen elég!


és ha vissza akarod kapni akkor azt nem így kell, de ha nem szeret akkro ugy is minden hiába.

2012. aug. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor bejöhet, ha egy nála magasabb kategóriájú csajjal teszed féltékennyé, mondjuk valami playmattel. De persze akkor már inkább maradj a playmatenél...
2012. aug. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Őszinte volt veled, megmondta kerek perec. Hagyd békén. A többi lányt meg ne arra használd fel, hogy valakit féltékennyé tegyél.
2012. aug. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem válhat be... sőt az egész kapcsolatot átértékeli hogy "lám te is a szemébe hazudtál hogy szereted, azt tessék máris mással vagy... esetleg lehet hogy már a kapcsolat alatt is csaltad"
2012. aug. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy bejön,vagy teljesen elvágod magad nála
2012. aug. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Barátom exe is ezt játszodta, nem tudom hány pasival együtt volt a szakítás után, de még azért írogatta neki, hogy hiányzik, meg senkivel nem volt olyan stb. Annyit ért el vele, hogy kizárta az életéből, teljesen.
2012. aug. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Simán bejöhet, meg simán nem.

Ahány ház annyi szokás.

Van, aki erre visszaugrana az ágyadba, van aki elküldene az anyádba. De ez a változatosság a válaszadóknál is feltűnhetett.

Ha úgysem akarsz tőle mást a szerelmen kívül, akkor megérhet egy próbát, ugyanis nincs mit veszítened. De a másik lányt azért sajnálom... (Akit majd kihasználsz).

2012. aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Személy szerint engem nem izgatna ha a volt párom, akivel én szakítottam mert elmúlt minden, összejönne egy másik lánnyal. Sőt örülnék is neki hogy ilyen gyorsan túl lépett rajtam. Szóval nem jönne be, főleg mivel ő szakított.
2012. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!