Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Férfiak! Ha szakítottok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Férfiak! Ha szakítottok egy lánnyal mi idegesít fel vagy mi tesz titeket féltékennyé vagy kelt egy pici érdeklődést is bennetek milyen viselkedése?

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 18:20
1 2
 1/20 ASOT ***** válasza:
Röviden tömören azt kérdezed, hogy mi annak az oka, ha szakítunk?
2012. aug. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha vissza akarja könyörögni magát... az nagyon tud idegesíteni.
2012. aug. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem hanem szakítás után milyen viselkedése kelt benned érzelmeket jót/rosszat?
2012. aug. 4. 18:22
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha mi szakítunk, akkor nyilván semmi.
2012. aug. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
hogy a csaj továbblép... az nagyon zavaró... de az is elgondolkodtatna, hogy miért hagytam el, ha a csaj kedves lenne, és úgy tenne, mintha nem érdeklik, az előző dolgok... ilyenkor szarul érezném magam, hogy ennyire senki vagyok, hogy ilyen gyorsan elfelejtett...
2012. aug. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 ASOT ***** válasza:

Én probálom azt magam mögött hagyni, ha egyszer szakítunk és szétmegyünk akkor szétmegyünk.

Akkor bennem egy fejezet egy történet lezárul. (igen sokan küszködnek ezzel) És nyitok egy új fejezetet.


Ha megcsalt akkor többé nem is foglalkozok vele ábszolúúte!

Ha én csaltam volna meg, akkor szintén nem keresném és lezárnám végleg.


Ha úgy szakítottunk volna h "valamiért" már nem volt értelme folytatni, akkor lehet h maradunk barátok (eddig 2 exel maradtam így barátságba)

Féltékeny nem szoktam lenni, nem tudmo miért nem..de nem :)

Max akkor vagyok féltékeny hogy ha a meglévő párocskám ad rá okot. Avagy ha alakulóban van valami...

2012. aug. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ha szakított, akkor úgyse fogja érdekelni.

Szóval ha elfelejted, és rendesen viselkedsz továbbra is, akkor lehet, hogy visszanéz, hogy ez milyen rendes lány volt. Egyébként úgyse érdekli.

2012. aug. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
És az higy esne ha az a lány modelkedni kezdene és sorra tennéfel az extra szexi fehérneműs képeit?Közben látnád hogy mennyire sokan írogatnak neki?Nem beszéltek mert a lány se keres te se őt de ha összefutnátok semmi érzelmet nem adna a lány de kedves lenne nem bunkó? Egy pasi ilyenkor mit gondol ha látja hogy milyen szép volt az a lány?
2012. aug. 4. 19:01
 9/20 anonim ***** válasza:

Semmit, mert már van új párja és őt szereti.

Téged rendes lánynak fog tartani. Lehettek még barátok.

2012. aug. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
De nincs senkije!Nem is hiszem hogy nagyon lesz..bár nekemsem.
2012. aug. 4. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!