Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy hogyha egy fiú nyomul egy lányra az oké, de ha a lány is elkezd nyomulni, akkor a fiú elveszti az érdeklődést?

Figyelt kérdés
Vagy csak én látom rosszul? A fiúknál ez hogy van? A lány ahogy nyomulni kezd könnyen kapható lesz, és így már nem akkora kihívás?
2012. ápr. 18. 22:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne!
2012. ápr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
A férfiakban angyobb a vadászösztön. Már régen is úgy volt, hogy ők vadásztak, az asszony főzött, mosott rájuk. Én csak ezzel tudom magyarázni. :D Nem tesz jót az önbecsülésüknek, hogyha a nő tálcán kínálja magát.
2012. ápr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

jatekszabaly: 1: a fiu felhivja magara a figyelmet

2: a lany jeleket kuld a fiunak

3: a fiu NYIT, lep a lany fele. (es nem forditva)

4: ismerkednek


Ez a dolgok menete! Ha a fiu nem tartja be az 1-es es a 2-es szabalyt akkor a lany erzi NYOMULASNAK a dolgot!

2012. ápr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
A lány ne kezdjen el nyomulni, de ha már a fiú érdeklődik felőle, akkor küldjön egyértelmű jeleket, hogy érdekli-e a fiú, vagy sem.
2012. ápr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

pl azért mert rám eddig csak feszt oylan csajok nyomultak ,akik nem jöttek be nekem...

aki nekem tetzsett, ezmeg rendszerint leszart...-__- és teperhettem...-_-

2012. ápr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Érthetetlen. Ha a lány hülye hisztis p icsát játszik, az bejön a fiúknak
2012. ápr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Megijed!
2012. ápr. 19. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

egyet értek a 2. válaszolóval

ha a lány nyomul akkor a fiúnak elmegy tőle a kedve mert könnyen megkaphatónak ítéli a lányt...

viszont én sem értem ezt mer számtalan olyan csajt ismerek akik állandóan nyomulnak és így könnyebben szereznek maguknak srácokat ... aki meg nem csinál semmit, és csak vár a pasira az hoppon marad :/

viszont engem személy szerint nem zavar ha nyomul a pasi sőt én pont azt igénylem ...(nehogy már azért jöjjön össze velem mert én annyira nyomulok rá )... viszont azt már utálom ha egy pasi még akkor is nyomul és nem képes feladni ha látja rajtam hogy nem érdekel engem... az ilyen levakarhatatlan pasikat nem szeretem..

2012. ápr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez baromság. Sok férfi szereti, ha a nő nyomul. Én is. És még hogy elmegy az ember kedve... honnan jött ez a hülyeség?


Csak akkor nem jó, ha a csajtól egyáltalán nem akar semmit a férfi (ugyanúgy, mint fordított esetben).

2012. ápr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a gond. Én szeretem ha a fiú lép,meg minden,mert régi típus vagyok,romantikus stb. :D De néha már megunom a várakozást, ugyanis a legtöbb fiú fél lépni. Viszont ha én lépek,akkor le sem tojja a fejem. Nem értem a mai fiúkat. :)
2012. ápr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!