Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok hozzá, ha a párotok napi szinten levelezne a volt barátnőjével akinek nemrégen született gyereke, és?

Figyelt kérdés
mindenáron megpróbálná kideríteni, hogy nem-e tőle van a gyerek? Holott már másfél éve a születés előtt nem találkoztak, mert a lány külföldön volt, van. Akkor mire ez a nagy érdeklődés? nekem az jön le belőle, hogy titokban akár szeretné, hogy tőle legyen a gyerek, illetve hogy ez csak ürügy, hogy beszélgessen a lánnyal... vagy túl kombinálom? ti mit csinálnátok? a lány egyedülálló, és a gyerekéek az apja nincs sehol. ráadásul ilyeneket ír a lánynak szó szerint, hogy jó a teste (vagyis ugye szülés után visszafogyott), meg hogy "ugye ő is emlékszik rá, hogy mennyire vigyázott amikor együtt voltak", meg ilyenek... Nekem van hozzáférésem a leveleihez és tudja is, hogy olvasom őket... ti mit csinálnátok a helyemben, hogy reagálnátok, hogy esne?
2012. szept. 5. 12:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy kellően kiakadnék, szerintem jogosan ...!

Mit akar attól a nőtől, ha már elvileg semmi köze hozzá és szakítottak ...?!

Nah meg, hogy ennyire ,,ragaszkodik,, ahhoz, hogy kiderítse ő-e az apa ... :O :S

Hát nem tudom, ezek után szerintem nem tudnék 100°-os bizalmat szavazni neki ...!! :/

19/L

2012. szept. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

1. ha ki akarja deriteni hogy ő e az apa akkor kamu az hogy másfél éve nem találkoztak

2. ha tudja hogy olvasod a leveleket akkor féltékennyé akar tenni vagy ilyesmi, hisz az ember ilyeneket nem ír ugyhogy tudja hogy a másik megfogja tudni, kivéve persze ha az a szándéka hogy megtudja

2012. szept. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem azért annyira nem kéne aggodnod ha még az üzeneteit is elolvashatod.
2012. szept. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szakítanék.
2012. szept. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy benne van a pakliban, hogy lehet az övé a gyerek, sőt a titokzatos apuka lehet, hogy ő. Hagyd el.
2012. szept. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
tényleg nem találkozhattak, a párom végig itthon volt, a lány meg a feltöltött képei alapján végig külföldön.
2012. szept. 5. 12:57
 7/17 A kérdező kommentje:
és küldött képet magáról meg a titokzatos lelépett apukáról együtt. és elég hihető a sztorija, minden részlet "stimmel".
2012. szept. 5. 12:59
 8/17 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben azon gondolkodnék el, hogy kell-e olyan ostoba pasi, aki azzal sincs tisztában, hogy a terhesség milyen időtartamú... :P
2012. szept. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Egyetemre járt, nem hülye... de a gyereket úgy hívják, mint őt.
2012. szept. 5. 13:15
 10/17 anonim ***** válasza:
Jaj már, ne legyél ilyen hiszékeny, az a legnagyobb baj, hogy nem akarod elhinni, hogy a párod a gyerek apja, semmi más gond nincs ezzel a sztorival...
2012. szept. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!