Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok hozzá, ha a párotok napi szinten levelezne a volt barátnőjével akinek nemrégen született gyereke, és?

Figyelt kérdés
mindenáron megpróbálná kideríteni, hogy nem-e tőle van a gyerek? Holott már másfél éve a születés előtt nem találkoztak, mert a lány külföldön volt, van. Akkor mire ez a nagy érdeklődés? nekem az jön le belőle, hogy titokban akár szeretné, hogy tőle legyen a gyerek, illetve hogy ez csak ürügy, hogy beszélgessen a lánnyal... vagy túl kombinálom? ti mit csinálnátok? a lány egyedülálló, és a gyerekéek az apja nincs sehol. ráadásul ilyeneket ír a lánynak szó szerint, hogy jó a teste (vagyis ugye szülés után visszafogyott), meg hogy "ugye ő is emlékszik rá, hogy mennyire vigyázott amikor együtt voltak", meg ilyenek... Nekem van hozzáférésem a leveleihez és tudja is, hogy olvasom őket... ti mit csinálnátok a helyemben, hogy reagálnátok, hogy esne?
2012. szept. 5. 12:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Egyetemre járt, nem hülye"


Nem jelentenéd ki ezt,ha tudnád hogy az egyetemre mennyi hülye jár.Ha valaki egyetemre jár,attól még lehet tudatlan.


Amúgy látom ez téged eléggé zavar,nem értem az ilyen embereket,te sem lehetsz valami nagy észlény,ha mindig másoktól várod a megoldást/választ.

Ha ennyire zavar ez akkor hagyd el.

2012. szept. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
nem mástól várok megoldást, csak nem tudom, hogy túl reagálom-e.
2012. szept. 5. 13:27
 13/17 anonim ***** válasza:

A névválasztás nem írja fel a biológiát... Ha valóban másfél éve nem találkoztak, és mégis ő lenne a gyerek apja, akkor a nő lenne a világ 8. csodája...


Mindenesetre - ha valóban "legálisan" olvasod a leveleit - egy kérdést megér, hogy mégis mi alapján feltételezi, hogy lehet ő is a gyerek apja...

2012. szept. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
már egy hónapja ezen megy közöttünk a vita. azt mondja, biztos, hogy nem ő, de meg kellett kérdeznie, a név miatt. ha csak egy kis esélye is van annak, hogy esetleg a lány korábban szülte meg a gyereket, eltitkolta valamiért, nem tudom, ilyenek... és hogy nem akarja, hogy évek múlva derüljön ki valami. na de ehhez miért kell azt írnia, hogy jó teste van????! nem elég visszafogottan megjegyezni, hogy jól néz ki, szépen visszafogyott??? vagy miért kell arra emlékeztetnie, hogy "mennyire vigyázott"? ha tényleg annyira vigyázott, akkor biztos nem kell emlékeztetnie rá a lányt, de így hogy mondja, még jó, hogy nem kezdenek már el közös emlékeken nosztalgiázni... :/// a lány meg már teljesen össze van zavarodva, hogy most az apja akar lenni a gyerekének, vagy mi van?
2012. szept. 5. 13:41
 15/17 A kérdező kommentje:
de most komolyan, ti nem azt gondolnátok, hogy legalább is akar valamit a lánytól?
2012. szept. 5. 13:55
 16/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy nem kutakodó, gyanúskodó, rosszmájúskodó lányt vélt felfedezni benne. De úgyis azt csinálsz amit jónak látsz, ezzel a gyerekes viselkedéssel csak segítesz neki abban, hogy megutáljon.
2012. szept. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk hogy olyanokat ír hogy jó a teste,azért szerintem ez már viszont enyhe túlzás.


Szerintem semmilyen barátnőnek nem tetszene,ha a párja ilyen üzeneteket írna a volt barátnőjének.

2012. szept. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!