Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok ahhoz ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ahhoz ha a barátotok 6 honapon keresztül hazudta hogy szeret, és késöbb elmondta hogy csak azért volt velem hogy általam fejlödjön a szexben és meg tudjon dugni mást is?

Figyelt kérdés

2012. szept. 3. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
vissza vágnék hogy: "nekem meg csak a farkad kellett...." ;)
2012. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Szóval, ha jól értem, az én barátom nekem azt hazudta, hogy azért van veled, hogy fejlődjön a szexben. Fogalmazás rules. Amúgy meg sz*ptad. Van ilyen.
2012. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sz.r ügy. De utóbb ez is megy a jelentéktelen emléktárba...
2012. szept. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyszeruen ez gusztustalan...en nem orditoznak vele, annyit mondanak "Ott az ajto, nekem ne magyarazkodj, inkabb tanulj meg ember lenni...jha meg keress meg egy szexpartnert mert meg nagyon ssokat kell fejlodnod az agyban"

Ilyen nyugodtan kiteszed a szuret, nem mutatod gyengenek magad legalabb, habar legbelul szerintem biztos szetvet a duh es a fajdalom.

2012. szept. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondanám, hogy akkor lehet, hogy maradnia kellene még, mert minden éjjel megjátszottam az orgazmust. De majd keresek másik pasit, aki képes kielégíteni.


24/N

2012. szept. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
csak pusztán nem keresném a jövőben a társaságát, nem szórnék rá szitkokat, nem vágnék vissza, attól nem lesz jobb, inkább másol vezetné le a mérgem
2012. szept. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Közölném vele, hogy nem igazán sikerült az a fejlődés. Sok sikert kívánnék a továbbiakban és kikísérném az ajtón.

21L

2012. szept. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
te meg mond azt hogy azért voltál vele mert nem akadt jobb pasi,de most már megtaláltad az igazit de már nincs szükséged rá, és az ágyban egy nulla volt, mert te csak megjátszottad hogy jó volt vele.
2014. szept. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!