Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit lépnétek arra, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit lépnétek arra, ha a barátotok azt mondaná, szeretlek de nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mi van?
2012. aug. 28. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmi, inkább mondja ezt, minthogy hazudjon. Valamiért veled van, ha nem működik az úgyis kiderül, ha pedig beléd szeret az csak jó. :)
2012. aug. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Szerelmet nem lehet csak úgy akarni és lesz! Ha jön akkor, akkor is jön, ha kitör a hóvihar! Szeretni lehet, kedvelni lehet, de szerelmesnek lenni nem mindig. Különben is a szerelem kb. három évig tart, sírig tartó nincsen! De szeretni azon túl is lehet!
2012. aug. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
barátság
2012. aug. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Hát ha ez az elején így van, akkor sok jóra ne számíts. Ha 10 év után akkor még csak csak elmegy egy ilyen, bár akkor is tahóság ilyet mondani, még ha igaz is.


Lehet szerelem nélküli kapcsolatban lenni, csak nem lesz túl vidám. Szerintem nem éri meg.

2012. aug. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

én sok mindenkit szeretek.... a barátaimat, a macskámat, a családomat stb, mégsem járok velük. a barátomba pedig szerelmes vagyok, ő is belém, ezért vagyunk együtt.

szerintem az a kapcsolat, ahol az egyik fél arra vár, h a másik majd talán egyszer megszereti az inkább plátói- mint normális kapcsolat. keress valakit, akinek nem kell a szerelméért "harcolnod".

2012. aug. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Kérdés, hogy mit ért szerelem alatt... van, akinek csak az elborult agyú, rózsaszín ködös érzés minősül szerelemnek, és az, hogy valakivel együtt van, gyengéd érzelmeket táplál irányában, jól érzi magát vele, szexuális vonzalmat is érez iránta, az "kevés". Pedig kapcsolatot csakis erre lehet alapozni, a rózsaszín ködre abszolút nem, mert az pillanatok alatt elillanhat, az inkább csak fellángolás... nem is az illető valós személyébe, hanem inkább abba, amit belelátunk. A szerelem az, amikor megismersz valakit, és a valós lényébe szeretsz bele.
2012. aug. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Mond meg neki hogy te sem vagy szerelmes úgyhogy sorry..dobd ki és keress mást egy olyat aki meg tud becsülni és nem mond ilyen sz@rságokat!
2012. aug. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy mi a sz/rért van velem?! :D
2012. aug. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
na mégis miért.. szerinted?azért mert arra jó, hogy kielégítse a fantáziáját..semmi másra!csak használja és kb. ennyi
2012. aug. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
11%
nem tudom eddig kik adtak válaszokat, és mi a leghosszabb kapcsolata az illetőknek, főleg, akik azt mondják, hogy dobja ki. én már házas vagyok, közel 10 éve vagyunk együtt, és én sem, a párom sem vagyunk egymásba szerelmesek. tudjátok, bármilyen fiatalok és bizakodóak is vagytok, a szerelmet kb 3 év után felváltja a szeretet és a tisztelet jó esetben. egyszerűen törvényszerű. lehetnek apróbb fellángolások néhanapján, de a mindent elsöprő, óriási izgalom és szerelem akármit tesz az ember, elmúlik. viszont az is csodálatos, ami utána van. ha a párod ezt egy friss kapcsolatban mondta, akkor sajnos tényleg nem jelent túl sok jót. de ha már 5 éve együtt éltek, akkor teljesen normális.
2012. aug. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!