Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit lépnétek arra, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit lépnétek arra, ha a barátotok azt mondaná, szeretlek de nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mi van?
2012. aug. 28. 14:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Örültem volna, ha inkább őszintén ezt mondja.


Én amikor megkérdeztem, hogy mit érez irántam, a válasza az volt, hogy szerelmes. De túl jól ismertem ahhoz, hogy tudjam nem az. Ezért megkértem fejtse ki bővebben, mit jelent számára a szerelem, mit érez. Nagy kuss volt a válasz és kínos vigyor. Na mondom ha az vagy, akkor csak körül tudod írni milyen az! Makogott valamit rá... Nem volt az, de attól félt, hogy berágok ha nem azt mondja amit mondott. Nem rágtam volna be, őszinteséget vártam tőle. Én gond nélkül, őszintén megmondtam neki: én nem vagyok szerelmes. Szeretlek, de szerelmes nem vagyok. Igaz, nézett nagy szemekkel, hogy neeeem vagy aaaz? De vita nem lett ebből a beszélgetésből.


Minek hazudni olyat ami valójában nincs? Attól, hogy nem szerelemmel szereti a másikat, még szeretheti nagyon!

2012. aug. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A szerelem, a sokak által lebecsmérelt lila köd kell, akkor is, ha elmúlik, mert igen, elmúlik, de addigra elvégzi azt, ami a dolga: rendkívül erős kötődést hoz létre, olyat, ami eltéphetetlen szinte, ami kibírja a szerelem elmúlását, a másik rossz tulajdonságait és a szürke hétköznapokat is. A szimpla szeretet is létrehoz kötődést, de sose lesz olyan ereje, mint annak, amit az a múlékony, alábecsült őrület hoz létre. A hiányérzetről, az igazi boldogság hiányáról nem is szólva. Ha nagy szerelem volt és elcsendesedett, nem marad utána hiányérzet, mert szerelmesnek lenni fárasztó. De ha sosem volt szerelem, akkor mindig ott lesz a hiány. És többnyire annak az illetőnek a fájó emléke, aki miatt nem tudtuk szerelemmel szeretni a párunkat.
2020. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!