Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire bántaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire bántaná barátnőmet, ha egy lánnyal találkoznék, de persze csak baráti szinten, mivel focizik és szeretnék vele focizni, gyakorolni. Szóval lányok ehez mit szólnátok barátnőm helyében?

Figyelt kérdés

2012. szept. 2. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem örülnék neki.. mi lenne ha hivnád a barátnődet is?
2012. szept. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát nagyon nem esne jól..sőt. Nem érteném a helyzetet, mért pont egy lánnyal kell gyakorolnod...Én így reagálnék, de ha bíznék benned, nem csinálnék nagy problémát belőle, csak nem esne jól.
2012. szept. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát ez ember függő. A barátnőd lehet hogy megérti lehet hogy nem.

Én a helyében rettenetesen kiakadnék és kb a másik csaj halálát kivánnám aztán én is elkezdenék fiúkkal találkozgatni. De ez én vagyok. Egy kicsit féltékeny típus.

De attól is függ hogy a ti kapcsolatotok milyen. Pl az én pasim már a meleg haveromra is féltéleny szóval ne csodálkozzon, hogy én se nagyon hagyom hogy csajokkal haverkodjon.

2012. szept. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én féltékeny lennék, az biztos.
2012. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha csak úgy kettesben találkozna egy lánnyal egy kis foci vagy valami miatt hát azért azon néznék, ha tudom, hogy többen is mennek akkor nem izgat a dolog.
2012. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, hogy ő is jön, csak legyen városi bérlete...
2012. szept. 2. 21:21
 7/11 anonim ***** válasza:
akkor meg eleve úgy intézd, h menjen, ne legyen ebből fölösleges vita:)
2012. szept. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát nem örülnék... De bármibe lefogadom, hogyha én mennék el kettesben gyakorolgatni egy sráccal, annak ő sem örülne.
2012. szept. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem örülnék én sem. Miért pont egy lánnyal gyakorolsz? És miért kettesben? Vedd őt is.
2012. szept. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
rib.anc, ri.. ja fiú vagy, akkor meg pöts, pöts
2012. szept. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!