Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kellene szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene szerintetek viselkednem? Ebben a “flörtben” nem vagyok tapasztalt.

Figyelt kérdés

Szóval a hétvégén költöztem, és az az igazság, hogy segítségre lenne szükségem az ágy és szekrények összerakásában. Eddig mindent egyedül csináltam, de van egy srác, valójában a bátyám egyik haverja, és mindig is volt köztünk valami kémia, legalábbis többször flörtöltünk már mikor találkoztunk. Egyszer elhívott szerintem randizni, de akkor nem vettem a lapot, mert elég fáradt voltam, csak utólag esett le a dolog.😅

Szóval felhívtam, hogy tud-e segíteni. Konkrétan azonnal rávágta, hogy persze, holnap este át tud jönni. Na most az az igazság, hogy tényleg segítség kell, nem “d.gni” hívtam át. Csak más most nem jutott eszembe, mert a bátyámnak most nem jó. Viszont azon gondolkoztam főzök vacsorát, ha ez nem túl sok. Meg hogy vajon mit kéne felvennem, mert nyilván gyanús lenne túl csinosnak lenni, de mondjuk egy cicanadrág és egy trikó túl sok lenne?😅 Hogyan lehetne ebből kihozni, hogy mondjuk randi legyen, ne rögtön szex?

Nagyon köszi ha segítetek!:) 24N



jún. 25. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

És akkor mi van ha dugtok egy jót?


Egyszerűen ne tedd szét a lábad és kész.


Ne főzz semmit a meló végén pedig irány a kínai büfé.

jún. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
A cicanadrag csak beindítana engem
jún. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem meg nyugodtan főz valamit és öltözz csinosan, de ha nem akarsz, akkor nem szexelsz vele. Ezt a kijelentést nem is értem. Finom jelzed, hogy hol a határ és tiszteljen.
jún. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%

Melegito polo

Kajnak max szendvics

Limonade


Es kezd el a osszeszerelest. Panaszkodj h nem tudott jonni a batyus es sajnalod h o kellett megkerned

jún. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

"egy cicanadrág és egy trikó"


Ja, a cicanaci feszülni fog a popsidon, combodon (alája természetesen tangát veszel), a trikóban látszani fog a melled domborulata, esetleg ha előre hajolsz be is látni közéjük.....


Te komolyan azt képzeled, hogy ha ilyen szerelésben leszel, akkor nem lesz dugás a végén?????

Elárulom: annyira fog sietni az ágy összerakásával, hogy még hanyag is lesz a munkája, csak legyen már készen - és avathassa fel veled.

:-)))

jún. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"tényleg segítség kell, nem “d.gni” hívtam át"

Akkor fogadd tiszta, rendes ruhában, és a végén megköszönöd. Miféle vacsora? Víz és üdítő elég ilyenkor, esetleg egy kis Pilóta, Balaton vagy csoki.

jún. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, ne aggódj, nem tudod elrontani.
jún. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#5 mi az hogy dugás lesz ha valaki leggingsben van? Eszednél vagy? Akármiben vagyok nem jogosít fel senkit arra hogy rámvesse magát. Eszem megáll komolyan hogy ilyen idióták léteznek.

Akkor örüljek hogy még nem erőszakolt meg egy futár se amikor a fürdőruhára rákapva valamit fogadom? Elvégre látszik a fenekem vonala és ringanak a kebleim, "ebből dugás lesz".

jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!