Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen online ,,randizni"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen online ,,randizni"? Lehet videóhívásban ismerkedni? Hogyan kellene viselkednem, hogy ne legyen kínos? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nagyon kérek mindenkit, hogy csak normális válaszokat írjon! :)



21/L



2021. márc. 5. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Randizik a tököm a videóhívásban. Pont nem érdekel a "járvány", és hasonló gondolkodású nőkkel megyek randizni élőben.
2021. márc. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Online randizni???? Attól, hogy a politikusok szerint a feje tetejére kell állítani a világot, még lehet rendesen élőben randizni/találkozni. Én egy videóhívást nem neveznék randinak, csak videóhívásnak. De egyébként valamennyire lehet ismerkedni ott is, bár azért élőben csak jobb. Viselkedni meg viselkedj úgy, ahogy szoktál és kész :D
2021. márc. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell ehhez járvány. Praktikus. Persze elmarad a személyestől, de jobb, mint napokig, hetekig csak írogatni a távolság és/vagy az időhiány miatt.
2021. márc. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Őszintén, 2021 van. Mindent lehet online. 2004ben már ismerkedtem video chaten amikor külföldön dolgoztam. Tökéletesen alkalmas megismerni egymást, időt tölteni.


Ráadásul az első valódi randi, amikor már nincsenek kérdőjelek, mindig állati jó volt, mert minden stressz nélkül, mindkét fél részéről lelkesedéssel zajlott.


Tippnek csak annyit mondanék, hogy ne csinálj semmit máshogy. Egy randira is készülsz, nem gáz erre is. Ha egy randin nem tudsz mit mondani, itt sem fogsz tudni, és fordítva. Egy valami nagyon fontos azonban, ne "szerepelj". Ez nem egy show, amit egyedül le kell nyomni, tehát ne közvetítésnek fogd fel. Legjobb ha a saját kamera képedet ki is kapcsolod, nekem legalábbis sokkal természetesebbé tette.


+1 tanács: próbálj emberekkel videótelefonálni elsőre. Szokd meg. És szólj ha akarsz gyakorolni :D :D :D

2021. márc. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Nekem volt egy komoly kapcsolatom egy orosz lánnyal (találkoztunk is) de a randi nekünk általában online volt játszottunk, vrchateztünk meg hasonlók. Ha szeretsz valakit nem érdekel hogy ha csak online lehetsz vele vagy sem, vele akarsz lenni. Aki meg mindenképp csak élőben akar mindent azt valószínűleg sokkal jobban érdekli a másik külseje/fizikális dolgok mint az együtt töltött idő.
2021. márc. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
5%
Haha lajak de vicces! Lehet a végén az online szex lesz a menő
2021. márc. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
7%

6.

és még a kamera előtt is szigorúan FFP2-es maszkban!

2021. márc. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!