Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Online tárkeresésnél szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online tárkeresésnél szerintetek mennyire okoz problémát ha soká tudom megszervezni az első randit? Kifejtem a leírásban.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Fiatal férfi vagyok aki hosszú idő után ismét párkesésre adta a fejét.

Tapasztaltam már, hogy az az ideális ha minél előbb találkozom a kiszemeltemmel. Ez mostanában nem jön össze. Kicsit be van táblázva a naptáram. A konkrét Hölgy akivel találkozom szintén elfoglalt. Megbeszéltük hogy találkozunk 8 nap múlva.

Másokkal is beszélek. Ne értsétek félre, komoly kapcsolatot keresek. Csak tudom hogy kis százalékban sikeresek az első randik. Amíg nincs semmi komolyabb addig ismerkedem. Azt hiszem ez így természetes.

A mostani nem egy kivételes eset. Igyekszem minél előbb megoldani hogy tudjunk találkozni. Úgy vettem észre hogy mindenki elfoglalt. Van egy másik csaj akivel már lassan 2 hete beszélünk és még mindig nem sikerült kitalálni mikor érünk rá mindketten. Ő a legszélsőségesebb ebből a szempontból, bár lehet hogy ő annyira nem is szeretne találkozni. Nem tudom. Lehet naív vagyok, de el tudom képzelni hogy valaki nagyon nehezen szakít időt. Lehet mondani hogy "Ha fontos szakítana", de nem jó úgy randizni hogy túlterhelt vagy és csak muszájból jöttél el. Egyszóval egyelőre nem vonom kétségbe hogy tényleg nehezen tudja leszervzni. Ha nem így van, az úgyis kiderül.

Ti mennyi idő múlva szoktatok találkozni? Ha elhúzódik az nektek megnehezíti a dolgot? Úgy érzem a chat elég személytelen. Élőben sokkal jobban átjön, hogy passzolunk-e vagy sem. Ráadásul ha chaten minden kibeszéltünk már, akkor az első randinak nincs meg a varázsa. Tudom nagyon elcsépelten hangzik, de 1 hét alatt kb. már barátok leszünk. Chaten nem igazán lehet romantikusan közeledni. Utána már élőben is nehezebb.

Nektek mik a tapasztalataitok? Mi a véleményetek?



#első randi #randi #zsubszkulcs #Randy Hickey
tegnapelőtt 10:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha már muszáj neten akkor is csak 1-2 napot várok a férfire.
tegnapelőtt 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Jah a legutóbbi randimat is 6 nap mulvára sikerült lebeszélni. Az teljesen más okból sikerült rosszul, de a 6 nap is már nagyon sok. Főleg hogy 1-2 napot általában beszélgetek mielőtt elhívok valakit.
tegnapelőtt 10:42
 3/18 A kérdező kommentje:
1/ Köszönöm a választ. Azt meg tudod nekem írni hogy mik az érveid? Mi az ami kihívást jelent ha többet kell várni? Igazából még nem gondoltam át teljesen hogy miért is nem ideális a dolog, csak valahogy érzem. Hátha tudsz nekem valami újat mondani.
tegnapelőtt 10:45
 4/18 anonim ***** válasza:
24%
Ha nem tud pár órát szakítani akkor nem érdeklem. Élőben élek, nekem semmitmondó ha valaki üzenetben bombáz akár heteken át.
tegnapelőtt 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
26%
Incel-e vagy, egy igazi férfi MINDIG ráér, tökéletes programszervező és még pénze is van így.
tegnapelőtt 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Megértem amit mondasz. Azt hozzátenném hogy érdekel a lány. Hétfő estétől Csütörtök estéig vidéken van rám szüksége a cégnek még pár hónapig. Neki meg nem volt jó a mai nap. P. Szo. V.-t is felajánlottam hogy kb. bármikor el tudok szakadni a mellékállásomból, de hosszú hétvégzik a családdal.

Ez csak egy példa. Sokszor hasonló ütközések vannak.

Abban igazad lehet, hogy akivel 2 hete (nem csak miattam) nem tudunk megegyezni egy napban, őt nem kéne erőltetni.

Egyébként első randi előtt a legtöbb férfi még nem tudja hogy érdekli-e a lány. Tényleg van az a helyzet mikor szeretnénk, de nem jön össze.

Azért köszönöm ezt a szempontot. Az abszolut nem jó ha azt érzi a lány hogy nem érdeklem.

tegnapelőtt 11:08
 7/18 A kérdező kommentje:
5/ :-D Köszönöm a mély gondolatokat. XD
tegnapelőtt 11:09
 8/18 anonim ***** válasza:
57%
Ha ez így van akkor borzasztó világot élünk.
tegnapelőtt 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
8/ :-D Ezt konkrtéan mire írtad? Sokminden elhangzott/leíródott (már ha az utóbbi egy látező kifejezés :-) )
tegnapelőtt 11:29
 10/18 anonim válasza:
100%
Szerintem próbáld meg a videó chatet ha mèg nem tetted, az mégis jobb mint irogatni
tegnapelőtt 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!