Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! A smacizás belefér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A smacizás belefér nektek az első randin?

Figyelt kérdés
jún. 28. 19:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Nem
jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Nem.
jún. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Ha ismerem az illetőt eleve akkor igen. Vadidegennel, akivel épp csak próbáljuk eldönteni, hogy szimpatikusak vagyunk-e egymásnak, azzal nem.
jún. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
Soha
jún. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%

Smacizás? Hány éves vagy 13?

A csók egyébként igen, belefér.

Aki nem kezdeményezett 1 csókot sem, azzal nem is találkoztam többet. Nem akartam pazarolni az időmet, mivel nem haverkodásért jártam randikra, hanem azért hogy párt találjak. Mivel csók hiányában én úgy veszem, hogy nem tetszem neki. Ez teljesen oké, de akkor nem is kell tovább erőltetni a dolgot. Akivel kölcsönös volt a szimpátia és a kémia, az meg is csókolt az első randin, amit viszonoztam és lett is belőle kapcsolat.

jún. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Férfi oldalról válaszolok csak az érdekesség kedvéért, mert meglepnek a válaszok, mivel nekem eddig pont azokkal a lányokkal alakult ki komoly kapcsolat, vagy ők voltak még hosszú ideig odáig értem,akikkel első randin smároltunk. Mivel az,h valakinek bejövök,az azonnal látszik rajta élőben, akkor meg miért ne csókolnám meg,ha én is meg ő is élvezi a dolgot. Akikkel nem smároltam,azért nem,mert nem igazán éreztem a kémiát vagy magam vagy a másik részéről,ezekből nem is nagyon lett később se semmi.
jún. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
20-25 évesen simán. Érettebb fejjel már nem. Először meg akarom ismerni. Strigulagyűjtésre használjon mást. 28N
jún. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

6. Nőként engem is megleptek a válaszok. Egy másik kérdésnél itt mentek a válaszok ezerrel, hogy 14 -15 évesen teljesen normális hogy már dugnak a gyerekek, annak a néhánynak szólt be 1-2kommentelő, meg le voltak pontozva, akik 18+ évesen vesztették el a szüzességüket.

Érdekes kontraszt😂

jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Nekem alap.
jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Ha olyannal randiznék akivel előtte ismertük egymást személyesen és úgy alakult, hogy közelebb kerültünk akkor nem csinálnék belőle problémát. Akivel viszont 0 kontakt volt mielőtt ismerkedni kezdtünk és randin találkoztunk először, akkor nem férne bele.
jún. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!