Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt ki talalta ki hogy randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt ki talalta ki hogy randin a ferfinak kell fizetnie mindent?

Figyelt kérdés
jún. 28. 07:31
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
70%
Férfiak, akik elvárnák hogy felesbe fizessenek randin, vagy néha a nő: bennetek komolyan ennyi férfiasság nincs, hogy ezt képesek lennétek végig nézni, hogy egy nő fizeti a kajátokat?💀
jún. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
65%

Igenis ha a férfi hív el randira, akkor fizesse ki a számlát. Cserébe én nagyon szerényen fogyasztok (kávé, esetleg süti) ha a férfi rendes ételhez

ragaszkodik, akkor a legolcsóbb alternatívák közül választok.

Aztán ha jól sikerül a randi, akkor már oda vissza meghívjuk egymást, kedveskedünk.

Pl általában a férfiak nem engedik, hogy fizessek, de alkalmanként kifizetek előre egy meglepi wellness hétvégét vagy 2 repjegyet meg szállást egy hétvégére valahova (ha már normálisan kialakult a kapcsolat és együtt vagyunk).

jún. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 A kérdező kommentje:
Inkabb fizesse mindenki a magáét
jún. 28. 12:21
 24/62 anonim ***** válasza:
25%
#24 és ezek a mai férfiak😂😂
jún. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
22%
Azzal kifizettetném az összes randimat. Ha már ennyire okos valaki, hogy ilyet kitalál.
jún. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
35%
23# Fizessen repjegyet meg szállást első randin akinek két anyja van. Cserébe hogy aztán meg ghostolsz meg még csak szex sem lesz? Hol éltek ti.
jún. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
87%

Nem első randin fizetek repjegyet, nyilván. Odaírtam, hogy ha már együtt vagyunk és normálisan működünk, akkor.

Pl a párom szülinapjára vettem 2 jegyet meg fizettem szállást 3 napra Rómába. Pint azért mert étteremben nem enged soha fizetni.

Szerettem volna én is kedveskedni valamivel. Nem tudom ebben mi ilyen felháborító.

jún. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
27# Az más. Akkor jó.
jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
100%
27 éves nőknél sikertelen férfiként mondom, hogy ha nem tudok kifizetni egy vacsorát/ebédet akkor inkább nem is megyek randizni.
jún. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
100%

"23# Fizessen repjegyet meg szállást első randin akinek két anyja van."


A szövegértéssel vannak ilyen komoly kihívásaid, vagy írjuk a kánikula számlájára? xD

jún. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!