Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Valóban fizetnie kell a férfinak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban fizetnie kell a férfinak?

Figyelt kérdés

Ismerősi körömben, de még tiktokon, fórumokon is azt látom, hogy egy férfi ha felez veled, akkor nem vagy számára fontos.

Na most ez érthető egy több éves kapcsolatra is?

Ha például boltba megyünk miattam, és veszek valamit egy ezresért, akkor azt a páromnak kéne fizetnie, és az ciki, ha csak jön mellettem és én fizetek?

Néha már nem tudom eldonteni, mi hogy van.


2023. febr. 1. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Ne tettesd már a hülyét!
2023. febr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jól van, ettől a tanácstól most nőtt az IQm 100al
2023. febr. 1. 16:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Magadtól nem jössz rá, hogy ha te veszel valamit magadnak és éppen ott a párod, akkor azt te fizeted ki? Ez a meghívásos dolog randikra vonatkozik.


Ha meg együtt éltek, akkor vagy közös kassza van, vagy nem.

2023. febr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Nekem akkor is kifizeti ha miattam megyünk boltba. Főleg ha egy 1000 van szó. 😀En is mindig meglepem dolgokkal mert amúgy soha nem fogadja el ha fizetni akarok.
2023. febr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó mondjuk több éves kapcsolatban, ahol a felek együtt élnek, elég szánalmas ha valaki a kasszánál kiteszi az elválasztót a kajája és a párja cuccai közé... Én nem vagyok a közös kassza híve, de ahol két ember együtt él, ott közös pénzből megy a kaja és a rezsi.
2023. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nálunk azért más.

Együtt élünk, de szülői házban, a szülők főznek (szakácsok, ingyen hozzák a kaját) és csak rezsit fizetünk. Tehát annyira nem közös kassza. Néha azért van olyan, hogy külön fizetünk, pl ha én most 3000ért veszek sushit a lidlben

2023. febr. 1. 21:06
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Szerintem elég egyértelműek ezek a videók arról, hogy ez a randizásra és a randikra vonatkozik. Egy komoly kapcsolatban szerintem irreális és kifejezetten sz-rbaszó viselkedés a pasival kifizettetni egy 1000ft-os v akármilyen tételt csak azért, mert ő a férfi...
2023. febr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
bocsi, fillérb-szót akartam írni
2023. febr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Tik Tokon is"


Ja, ott aztán megmondják a tutit :D

2023. febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!