Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan nőkről akik így vélekednek arról ha randin a férfinak kell fizetnie?

Figyelt kérdés

Randiztam egy nővel és természetesen amit fogyasztottunk azt ki akartam fizetni erre teljesen felháborodott hogy minek nézzem én őt neki is van fizetése, keresete és majd ő a sajátját kifizeti.


Ti járnátok ilyen nővel?


2019. máj. 4. 20:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Egyáltalán nem izgat, volt olyan is, hogy mindenáron a nő akart fizetni.
2019. máj. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
A felháborodás felesleges, de én szeretem ha a nő minimum felajánlja a közös fizetést.
2019. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
Kifizetném neki, de egyébként nem járnék olyan nővel aki azt gondolja, hogy neki alanyi jogon jár bármi, mert nő.
2019. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%

Mondanám neki, hogy akkor virítsa a lóvét, mert a pincér lassan már bezuhan a kómába.

32/f

2019. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem ezzel a nővel én is randiztam. :)


Én 2X futottam bele ilyenbe, mind a 2X otthagytam a femináci szutykokat.

2019. máj. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

Ha normálisan közli, hogy felezne, azzal nem lenne semmi gondom. Ha kiakadna, amikor fizetni akarnék, akkor viszont kiröhögném és hagynám, hogy kifizesse az egészet.

Kicsit vicces, de olyan, mintha lassan egyes nőknél a férfiak mindenért IS rosszak és hibásak lennének, ha nem gondolatolvasók.

2019. máj. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Gyűlölöm azokat a nőket akik szerint nekik alanyi jogon nem kell fizetni mert nők. Nekem annyira alap dolog, hogy felajánlom, hogy fizetek. Nem csak a saját részem hanem az egészet is. Honnan tudjam, hogy a másik hogy áll anyagilag, lehet, hogy neki éppen megterhelő lenne az az 5 ezer forint is. Hogyha az első randin ő szeretne fizetni akkor persze, nyugodtan. De azért a következőn már szeretnék én fizetni, szerintem ez így korrekt.

Nem szeretem ha valaki költ rám és ezzel akar lenyűgözni. Nekem ez taszító, és olyan érzésem van, hogy semmi mást nem tud felmutatni, vagy prostinak néz. Egy-egy kedves gesztusnak örülök persze, meg lehet hívni egymást nyugodtan, de egyszerűen felfogni nem tudom, hogy mi alapján várná el egy nő, hogy mindent a férfi fizessen.

2019. máj. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%

A hozzászólók elolvasták egyáltalán a kérdés leírását? A csaj azon háborodott fel, hogy a kérdező állni szándékozta az egész cechet.

Egyébként mi a francért háborodott fel? Maximum elintézhette volna kulturáltan annyival, hogy köszöni, de ő fizeti a saját részét. Nekem leginkább a felháborodása szúrna szemet. Ilyenen kiakadni?

2019. máj. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Diszkréten megkérdezném, hogy akkor nem fizetné ki az enyémet is?
2019. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy ez szerintem a pincér előtt ku.rva gáz, amikor ott van, világosan látja, hogy egy randi, aztán a fizetésnél meg benyögitek, hogy külön-külön fizetitek. magában meg: "hehh, nem jött össze, haver?"
2019. máj. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!