Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan nőkről akik így vélekednek arról ha randin a férfinak kell fizetnie?

Figyelt kérdés

Randiztam egy nővel és természetesen amit fogyasztottunk azt ki akartam fizetni erre teljesen felháborodott hogy minek nézzem én őt neki is van fizetése, keresete és majd ő a sajátját kifizeti.


Ti járnátok ilyen nővel?


2019. máj. 4. 20:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Elég ciki ez a felezgetés. Nem lehetne hogy felváltva hívja meg egyik a másikat?

Természetesen nagyjából ugyanakkora cehhre?

2019. máj. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hagynám minden további nélkül, viszont több randi nem lenne.

Aki úgy érzi, hogy ezzel megakarom venni, azt meg is lehet venni.

2019. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én sem tudom első randin mi illik és mi nem fizetés szempontjából. De én nem szoktam fizetni, mert úgy gondolom meghagyom a férfinak a gavallér szerepet és nem akarom lekicsinyítően odaszúrni, hogy majd én fizetem a sajátom. Emelett azért arra figyelek, hogy ne drága helyre üljünk be és nem is legdrágább italt, kaját kérem. A többi randin már természetesen felajánlom.
2019. máj. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Fizesse már nekem is 26f
2019. máj. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem járnék.


Egy hölgy, akivel randizni kezdtem annak idején, a legelső randitól kezdve mindig ragaszkodott hozzá, hogy a saját részét fizesse a fogyasztásnak. Azóta ő már a feleségem, tehát ebből nem lenne probléma. De ha "teljesen felháborodik" és olyat mond, hogy minek nézem én őt, akkor extra hisztis, akarnok nő, akinél sose fogod tudni, hogy egy jóhiszemű gesztusod után nem fog-e kiakadni rád. Egy ilyen nővel idegileg iszonyatos megterhelő a kapcsolat. Ne menj bele, hagyd a csudába a sértődéseivel, felháborodásaival együtt!

2019. máj. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A felezést én nagyon megalázónak tartom. Ja te két kólát ittál és hármat. Akkor ez ide az oda.

Ha tényleg fizetni akar akkor felváltva fizetnénk.

Úgy látszik ma már ezt is tisztázni kell ha valaki meghív egy nőt vacsorázni ne ott legyen kellemetlen.

Akkor azt is előre tisztázni kell, hogy vacsora után dugunk vagy mindenki hazamegy ?

2019. máj. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!