Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek kéne ilyenkor fizetnie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kéne ilyenkor fizetnie a fogyasztást?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túl régóta együtt a barátommal, nagyjából 2 hete jöttünk össze. Egy szakra járunk az egyetemen, ott ismerkedtünk meg. Én egyetem mellett 24 órában dolgozok egy cégnél, van cafeteriával együtt 150 nettóm, ő csak kevesebbet dolgzik, neki 90 a nettója. Viszont ő otthon él a szüleivel, nem kell beszállnia az otthoni költségebke, sőt, még kap is tőlük zsebpénzt, plussz neki van tanulmányi ösztöndíja. Én semennyit nem kapok otthonról, plussz koleszos vagyok, ritkán járok haza, teljesen egyedül eltartom magam (tandíj, koleszdíj, étel ital ruha, sport, szórakozás, magánorvos stb).

És mivel én nem lakok otthon, egy szobatársam van aki ritkán van ott a koleszba, legtöbbször én nálam vagyunk. És az elmúlt 1 hétben majdnem minden nap ott volt és bent is aludt, és ilyenkor az én kajámat ette, illetve sokkal többet kellett kajára költenem, hogy neki is tudjak mit enni adni. Ez nekem elég sokba kerül, sokat is eszik, meg hát sok kicsi sokra megy. Már a tudtára adtam, hogy szálljon be a költségekbe, de rávágta hogy én is eszek náluk, ha ott vagyok, meg különben is, akkor menjek a TB-re nőgyógyászhoz és máris nem gond nekem hogy többet kell kajára költenem. Ez normális? Én ezt nagyon nem érzem fairnek. Fiúk, ti hogy vagytok ezzel? 23 L


2019. márc. 17. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A válasza után ki kellett volna rakni a szűrét.

Ilyen emberrel akarsz párkapcsolatban élni? Komolyan?


Besz_rás.

2019. márc. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy bunkó,de ha neked ez jó,akkor edd meg ,amit főztél..
2019. márc. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Lili8989 ***** válasza:
100%
Ez a csávo egy igazi luzer. Ezzel akarsz együtt lenni? Ennyire értékeled magadat??? Szerintem kár rá időt fecsérelni. Amikor megismerkedtem a párommal (immáron a férjem) nagyon távol lakott , eleinte hetvégéken találkoztunk csak. Pentek-szombat-vasarnap. Konkretan bevásárolt nekem..., amikor meg én mentem, még azt sem engedte, hogy a vonatjegyeimet fizessem.
2019. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismét egy fiatal nő, akinek egy éretlen tahóval sikerült összejönnie.
2019. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a sokadik ilyen jellegű kérdés.

A mai csajok annyira be akarják bizonyítani, hogy nem a pénzre mennek, hogy inkább hagyják maguk kihasználni.


Egy próbát tegyél: legközelebb jön, legyen üres a hűtő, és mondd azt, hogy most nem tudod kiváltani a fogamzásgátlót, mert az utolsó filléred elment az ő etetésére. Azt se tudod, hogy te mit eszel hó végéig.

Utána figyeld a reakcióját.

Lehet, hogy csak egy elkényeztett gyerek, akinek lövése sincs, hogy a kaja nem ingyen terem a hűtőben, hanem anyuci veszi. Ebben az esetben észbe kap, és bevásárol neked. Esetleg ad pénzt a tabira.

Ha nem így reagál, akkor legalább látod, hogy kivel kezdtél.

2019. márc. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Aha, szóval menjél TB-s sintérhez, ahol kb. emberszámba sem vesznek, plusz hónapok mire bekerülsz, hogy ő tudjon zabálni a te pénzeden. Ennél a mondatnál küldtem volna el a f..zba.

Egyébként, ha tényleg kb. ugyanannyi időt töltötök egymásnál, akkor azt mondom, oké, nem kell pénzezni. De mivel zsinórban egy hetet ott van nálad, és még jóval többet is eszik, mint te, így azért lehetne benne annyi, hogy ő is vásárol. Normális embernek ezt mondani sem kell, vagy ha megis, akkor bocsánatot kér, és legközelebb már úgy készül, nem letámad. Látszik, hogy egy tipikus elkényeztetett mamahoteles kisgyerek.

2019. márc. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Hosszú vastag kemény ormánya lehet.
2019. márc. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi köze hozzá, hogy magánba jársz nőgyógyászhoz? Ez egy faxkalap.
2019. márc. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gondolom ő az a tipusú ember,aki egy kiló kenyeret nem vett még a boltban ,az anyja mossa az alsógatyáit ,és neki minden jár ..

Dedós,és ráadásul tapló is . Nem azért,de én a helyében kérés nélkül is vásárolnék abba a hütőbe ..meg minden normális ember .

Szerintem dobd ki a francba.

2019. márc. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!