Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek kell fizetni egy randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kell fizetni egy randin a fogyasztást?

Figyelt kérdés

Én eléggé unortodox nézeteket vallok, ezért nem gondolom, hogy a férfinak kellene kizárólagosan fizetni. Én azt tartom jónak, ha mindenki maga fizeti a saját fogyasztását:

kávé, ital, mozijegy stb. stb.

Mennyire vagyok ezzel a véleménnyel egyedül manapság? Hogyan gondolkodnak erről a nők? Ők hogyan értékelik ezt a helyzetet?

Valahol az a véleményem, hogy aki hagyja, hogy kifizessék neki a fogyasztását, az nem önálló, és alacsonyabb rendűnek tekinti magát. A kapcsolatnak meg nem a pénzről kellene szólnia. Miután már kialakult a párkapcsolat gesztusértékűnek teljesen oké, ha a férfi fizet néha, de egy randin, ahol ált. még idegen felek vesznek részt, az nekem nem annyira szimpatikus.


2016. máj. 1. 14:49
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
81%
Ez a gondolkodás ugyanolyan, mint amit sok "okos" itt az oldalon kinyilatkozik, hogy nem kell a nőnek semmit venni, mert ne a pénzéért szeresse, meg "mért akkor jobban szereted ha költ rád?". Ez a meghívás, pláne első randin, egy gesztus. Nem akar téged senki megvenni, senki nem akarja azt -remélem- hogy tartozz neki, csak a srác így is próbálja kifejezni a szimpátiáját, ennyi. Ha valaki meg akar hívni, megkérdezheted, hogy ne szálljon-e be, ha azt mondja, hogy ne, akkor nem kell erőltetni, mert a srácnak a legkellemetlenebb. 22/F
2016. máj. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
19%
szálljál-e be, bocsi
2016. máj. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:

Nem jött át, férfi vagyok, nem nő.

És nem, nem szeretném fizetni az ő részét, ezt lenne jó normálisan a tudtára adni.

2016. máj. 1. 14:54
 4/50 anonim ***** válasza:
87%
te jó ég, attól mert a férfi aki randira hív fizet 1 tányér kaját vagy 1 pohár üdítőt attól még nem leszek önállótlan vagy alacsonyabb rendű...........
2016. máj. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
79%
Én mint gesztust, értékelem, ha meghívnak, kapcsolatban pedig a kölcsönösség híve vagyok.
2016. máj. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
70%

Az első randin szeretem ha a lány hagyja, hogy fizessek, úgysem megyünk első alkalommal valami nagyon extra helyre, egy kávé vagy üdítő meg belefér.


Viszont nagyon szeretem ha a lány nem gondolja, hogy a randik anyagi finanszírozása kizárólag az én dolgom, és visszahív, vagy mondjuk egy hosszabb randin én fizetem a belépőt, ő meg egy kávét vagy valami hasonló felállás

2016. máj. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
88%
Jó most ha 500 forintot nem vagy képes kifizetni neki egy kávéra, mert sóher vagy, akkor sok mindent ne várj el te se tőle. :D
2016. máj. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
Az 50-50% -os elv mióta sóherség? Elárulom, nem az...
2016. máj. 1. 14:58
 9/50 anonim ***** válasza:
97%

Hát, én nem tartom alacsonyabbrendűnek magam, és önállótlan sem vagyom azért, mert hagyom, hogy randin a partnerem fizesse a fogyasztásom... mindig felajánlom, hogy fizetem a részem, de ha akarok második randit, akkor örömmel fogadom a meghívást - következő alkalommal én hívom meg őt. Ha nem akarok másodikat, akkor meg mindenképpen fizetem a magamét.

Személy szerint nem szeretem a mindenki fizesse a maga részét dolgot, főleg egy párkapcsolatban pont azért, mert a kapcsolat nekem nem a pénzről szól. Millió dolog van, amit az ember beletesz egy kapcsolatba, a pénz csak egy része... Nyilván egy kapcsolat elején igyekszem egálban lenni, de ahogy komolyodik, úgy arányosodik a kettőnk fizetéséhez.

2016. máj. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha költségesebb randi terv van akkor talán, de akkor illik előre tisztázni, hogy belefér-e neki vagy sem.. de szerintem első egy két randira nem kell olyan nagy költséget tervezni amit meg ki lehet bírni ha fizetsz neki.. De ha mindenképp ragaszkodsz ehhez a fele-fele dologhot akkor azt előre beszéld meg vele- hogy te így gondolod a dolgot. Én nem hívnék így első randira egy lányt..
2016. máj. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!