Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a lány hív randira, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány hív randira, akkor ő is fog fizetni? Elvárható? (Mozi, kávé, kaja)

Figyelt kérdés

2016. ápr. 26. 21:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Jesszus... :D Igazi úriember vagy! :D
2016. ápr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
5%
Egyaltalan nem neked kell fizetni :(
2016. ápr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1, Az időm pénz, hisz a lány akar randizni velem.

2, Szóval nem nekem kell? Akkor jó.

2016. ápr. 26. 21:12
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Nézd szerintem ha felajánlja, hogy fizetne vagy beszállna akkor mond, hogy legyen fifti-fifti
2016. ápr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%
Én időmben még a pasi fizetett szó nélkül. Ma már arra is képes a fiatalság, hogy kifillérezve elfelezze, vagy a nő állja az egészet.
2016. ápr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

Micsoda férfi, az ideje pénz, a lánynak szerintem köszönő kártyát is illene írnia hogy rááldozza ez a teremtés koronája! :D


Mi a párommal úgy szoktuk csinálni hogy pl mozi: jegyek ő, kaja én

Vacsi, kávé: hol ő, hol én

De mi normális emberek vagyunk, a te szintedtől sokkal feljebb ;)

2016. ápr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Ha mindketten diákok vagytok,akkor esetleg lehet fifti-fifti.De ha ennyire sóherkodni akarsz,hogy a magad részét sem fizeted,nem irigylem a csajt.
2016. ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%
Fele-felébe kellene ezt mindig kivéve, ha épp meghívtad. Nem jótékonysági szervezet a férfi sem, ahogy sok nő szeretné hinni.
2016. ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
33%
Teljesen mindegy, hogy ki hív kit. Illendő felajánlkozni, hogy állod a cechet, de valószínűleg nem fog belemenni, mert ha normális a lány, akkor megalázónak fogja érezni, szóval így felesben osztozkodhattok a költségeken.
2016. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Szegény lány, de jól tudott választani... és még sokan írják itt a gyk-n, hogy igenis a lányok kezdeményezenek, ugyanolyan komolyan veszi majd őket a srác. Én is pont így látom.
2016. ápr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!